n95 8gb ye jar yükleme sorunu çok acil olmasada bi bakın yav ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

caremm

Üye
    Konu Sahibi
n95 8gb ye jar yükleme sorunu çok acil olmasada bi bakın yav ??
kullandığım tel n95 8gb tel.ime attığım jar uzantılı oyun veya programı yükle diyorum yüklemeyi kabul ediyor ancak yükleme esnasında sonuna doğru geldiğinde duruyor ve yüklemiyor yazısı çıkıyor yani yükleme yarıda kesiliyor.yaklaşık yüzde 80 doluyo ve kesiyo sonradan.

Bu konuda yardımlarınızı şiddetle rica ederim.

kol@j

kol@j

Üye
farklı kaynaklardan edindiğin javalara da aynısını yapıyor mu?
yüklediğin java nın kapasitesi ne kadar hangi versiyon... değişiklerini de deneyerek ilerle...

hiç biri olmuyorsa...
firmware yüklemen tavsiye edilir...

caremm

Üye
    Konu Sahibi
farklı farklı javalar yükledim örneğin RFManager2010 oyunu çok farklı kaynaklardan indirdim tel.e attım yaklaşık 1mg oyun , anlattıgım gibi ama yüklenmiyor.Ya 2 seneyi bulmştr bu tel.i kullanalı yapmadığım şey kalmadı yapılabilcek hertürlü şeyi yaptım tel.le çok özellikli bi tel. sanırm fazla kurcaladm bişeyinimi sildim ne yaptım anlamadm bi yerde patlak verdi sonunda bozmadan öğrenilmiyor :) eskiden yükleyebiliyordum şimdi olmuyo işte ayrıca eskiden yüklediğim bi kaç oyunuda kaldıramıyorum tel.den ne yaptıysam yapıyım kaldırılamıyor diyo bi ara firmwareın son sürümüne yükselttim ozamn bu sorun varmıydı hatırlamıyorum ama şuanki sürümüm 35.00.001 bunun üstünede çok çok yeni bi versiyon gelmedi sanırm gözümde yemiyor bi yandan tekrar güncellemeye olcakmış gibime gelmiyor.. tşk. bu arada saolsın tavsiyen için

caremm

Üye
    Konu Sahibi
yardımcı olcak biri yok sanırm enteresa nbi sorun zaten bende anlam veremedm bakalım hayırlısı yapcaz gene bişeyler inş.

ben1984

Üye
Öncelikle belirtiyim tel den cevap yazıyorum.Şimdi den kusra bakmayın Bende N95 8Gb kullanıyorum hertürlü kurulum ve hatalarının üstesinden geldim ama bende de böyle bir sorun oldu okumadığım forum site kalmadı ama ben hallettim sanırım öncelikle tel system dosyalarına açık olmalı E/private/10202dce dosyasını sil Z/system/install/MIDP.SIS dosyasını C/system/install/yüklüyorsun tel aç ve kapa ben böyle yaptım hemen jar uzantılı bir oyun da sonuç başarılı oldu ve bu foruma ilk katkım olacak inşallah olur ve forumlarda ilk olur çünkü bunu başarani rastlamadım...

SONER13

Üye
Öncelikle belirtiyim tel den cevap yazıyorum.Şimdi den kusra bakmayın Bende N95 8Gb kullanıyorum hertürlü kurulum ve hatalarının üstesinden geldim ama bende de böyle bir sorun oldu okumadığım forum site kalmadı ama ben hallettim sanırım öncelikle tel system dosyalarına açık olmalı E/private/10202dce dosyasını sil Z/system/install/MIDP.SIS dosyasını C/system/install/yüklüyorsun tel aç ve kapa ben böyle yaptım hemen jar uzantılı bir oyun da sonuç başarılı oldu ve bu foruma ilk katkım olacak inşallah olur ve forumlarda ilk olur çünkü bunu başarani rastlamadım...

bende aynı sorun oldu birkaç yer söyledin biraz açıklayarak anlatsan çok iyi olur

---------- Eklendi @ 17:17:17 ---------- Yazıldı @ 17:15:22 ----------

bendede aynı sorun var %80'e yaklaşıyor yüklenemiyor yazıyor bana yardımcı olabilir misiniz?

AHKE

AHKE

Üye
öle oluosa ya dosya bozuktur yada tele uyumlu degildir

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin

Demekki Bulmadığınız Forum Var :)

bende aynı sorun oldu birkaç yer söyledin biraz açıklayarak anlatsan çok iyi olur

---------- Eklendi @ 17:17:17 ---------- Yazıldı @ 17:15:22 ----------

bendede aynı sorun var %80'e yaklaşıyor yüklenemiyor yazıyor bana yardımcı olabilir misiniz?

Dosyayı Buraya Ekleyin Bakayım..

SONER13

Üye
vay bana yardım eden yok mu?

ismail

ismail

Üye
daha önce yükleniyosa bi soft formatla bu işin içinden çıkabilrsiniz.

Havvali

Havvali

Üye
usb kablosunu tak telefondaki verilerini kopyala bilgisayara önce telefona sonra yığın hafıza format at %99.9 kesin çözüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt