n900 touchpad dokunmatik ekran önerileriniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yalnizkalp21

Üye
    Konu Sahibi
n900 touchpad dokunmatik ekran önerileriniz
selam arkadaslar benim n900 un ekranın da baya bi çizik oluştu bende yeni bi dokunmatik ekran almak istiyorum gitti gidiyordan araştırdım bir kaçtane ön panel var fakat orjinalmi değilmi nasıl anlayabilirim yada sizin bildiğiniz satan bi firma varmı ayrıca klavyede de çatlama oldu yine gitti gidiyorda kasa takımı var ama dediğim gibi aa kalite falan diyor sizin önerilerinize ihtiyacim var n900 den vaz geçmek istemiyorum yenileyip bi 5 sene daha kullanmayi düşünüyorum saygılarımla önerilerinizi paylaşırsanız teşekkür ederim:):naughty:

osmanayman

osmanayman

Üye
zamaninda n95'im icin sozde a kalite diye aldigim ekran hic calismamisti... jelatini soktugum icin de geri almadi adam... ben de bir telefoncuya gidip ek masrafla 150 tl ye yaptirmistim 2 sene once... benim tavsiyem, varsa cevrende guvenilir bir servise gitmen... en azindan sorun olursa sikinti cekmezsin benim gibi...

yalnizkalp21

Üye
    Konu Sahibi
sagol kardesim ama n900 turkiye piyasasında yok biliyorsun en iysi istanbula gidersem bi gün dogu bank tafafinda bi arastirma yapmak heralde zaten telefonda orda bi yerden alınmış garantisi vardi 2 yıllık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt