N900 | PR1.3 Beta Hazır... İndir / Yükle / Download

• 20 Ekim 2010
  • 5285 Okunma
  • 25 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

İndir : Maemo Flasher v3.5

İndir : N900 | PR1.3 Beta Hazır (130 MB)

İndir : N900 | Turkish localization v1.1.0 | Türkçe Dil Desteği...

Konu ile ilgili güncellemeler ve açıklamalar burada paylaşılmaya devam edecektir.

Kurulum ile ilgili detaylı açıklamalar paylaşılacaktır...

Kaynak ve destekleri için meegoturkiye' ye teşekkürü bir borç bilirim.

Yazan: Ue-Gazi
    omeru47 ve kaan dean bunu beğendi.
  2. mudur pc suitle gecebiliriz dogrumudur...?

3. Beta sürümü olduğu için PC Suite ile geçeceğini sanmıyorum. N900' ü Flashlayarak yüklendiğini biliyorum ki o yüzden 1. Mesajda Maemo Flasher v3.5 dosyasını paylaştım.

4. tesekkurler..

5. Şuan indiriyorum kurduktan sonra birşeyler yazarım.
    Ellerine sağlık.

6. oguzumm destegini bekliyorum ne zaman musaitsin:)))

7. Şuan şirketteyim ve telefonun kablosu evde. Şuan deniyemiyorum. Eve gittiğimde yükleme işlemlerini bir bir anlatan bir yazı hazırlayacağım...

8. tam sürümünü dört gözle bekliyorum,teşekkürler paylaşım ve emeğinize

9. arkadaslar yukleyip deneyen varmi. varsa goruslerinizi bekliyorum .. simdiden tsk ederim

10. hocam paylaşım için teşekkürler ben kurdum pek bir değişiklik yok gibi uygulama yöneticisinde 11 tane yüklü uygulama var bunlar 1.2 de yoktu

11. Hım teşekkürler. Eve gideyim detaylı bir anlatım ve görüşlerimi yazacağım... :)

12. simdiden tesekkurler ama bir sorum olucak bunu yukledigimiz takdirde butun programlar gidecekmiiiii ????

13. Evet arkadaşlar şimdi kurdum. Türkçe dil desteğini uyguluyorum.

14. Evet gidiyor...

15. hade yaa kotuuu neyse agalar siz bi kurunda cok bi degisiklik varsa bende kurim :))) yukledigim programlari bir kenara yazsammi napsam :D

16. Ben kurulumu yaptım. Yüklediğim programları not aldım hatta dosyaları pc' ye yedekledim. Burada anlatımda yapıcam az kaldı biraz test edeyim.

17. arkadaslar benim en buyuk sikintim gercek flash 10.1 cunku hd filmleri izleyemiyorm birde voice command olayi varmi olucakmi bilgilendirebilecek biri varsa simdiden cok tesekkur ederm

18. arkadasim indirdim ama yukluyemedim yardimci olurmusunuz yada aciklamali bi uygulama mumkunmu sizden ricam:oke::oke::oke:

19. Aciklamali ve uygulamali bir sekilde tarafimca anlatim yaptir.

20. bu flash atmayi beceremedim yine bi turlu kodlari yanlis yaziyorum heralde ya :D agalar sizleri bekliyoruz anlatiminizi

Yüklüyor...
22/09/2018 - 19:48