n900 hafıza kartı seçimi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
byMaMe

byMaMe

Üye
    Konu Sahibi
n900 hafıza kartı seçimi
arkadaşlar telefonuma android kurmak için hafıza kartı alacam sizce nasıl bişey almam gerekiyor yada siz hangi tür kartlar kullanıyorsunuz class 10 vs 8gb 16gb vs.vs.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
class 10 en iyısıdır.8 veya 16gb senin tercihın

osmanayman

osmanayman

Üye
arkadaşlar telefonuma android kurmak için hafıza kartı alacam sizce nasıl bişey almam gerekiyor yada siz hangi tür kartlar kullanıyorsunuz class 10 vs 8gb 16gb vs.vs.

Android için hafıza kartının boyutu, özellikleri önemli değil... 256mb olsa da işini görür... Bende 2gb class2 var... Hafıza kartı MeeGo için gereklidir... MeeGo image dosyası 4gb kadardır... 8gb ve minimum class6 olması stabilite açısından gereklidir Meego'da... Selametle...

byMaMe

byMaMe

Üye
    Konu Sahibi
Android için hafıza kartının boyutu, özellikleri önemli değil... 256mb olsa da işini görür... Bende 2gb class2 var... Hafıza kartı MeeGo için gereklidir... MeeGo image dosyası 4gb kadardır... 8gb ve minimum class6 olması stabilite açısından gereklidir Meego'da... Selametle...
peki osman kardeşim android kuracam hafıza kartım 1gb ve uygulama oyun vs android e yükleyecem o nereye gidecek hafıza kartına gelmiyormu yada telefounun uygulama alanına mı geliyor ?

osmanayman

osmanayman

Üye
peki osman kardeşim android kuracam hafıza kartım 1gb ve uygulama oyun vs android e yükleyecem o nereye gidecek hafıza kartına gelmiyormu yada telefounun uygulama alanına mı geliyor ?

Kendi hafızasına (MyDocs)... Yani sistem hafızasına rootfs alanına dokunmuyor...:oke:

byMaMe

byMaMe

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler osman kardeşim peki android kurarsam shadow gun modern combat gibi oyunlar oynayabilirmiyim

osmanayman

osmanayman

Üye
teşekkürler osman kardeşim peki android kurarsam shadow gun modern combat gibi oyunlar oynayabilirmiyim

Uygun apk (samsung galaxy s) dosyalarını bulursan hepsini oynarsın veya chainfire3d ile gpu ve işlemci farkını ortadan kaldırarak farklı apk dosylarıyla da oynayabilirsin... Ama multitouch eksikliğini fazlasıyla hissedersin... Keşke preenv gibi klavye ile de oynama olsaymış... PS emülatörü çok seri klavye desteği de var... İstersen deneyebilirsin...

Chainfire3d'siz oynadığım ve sıkıntı yaşamadığım oyunlar şöyle: (Geçen sene)

Modern Combat 2, Real Football 2011, Gangstar 1-2, Brother in Arms 2, Fast&Furious5 ve diğer basit oyunlar vs... Harddiskim uçtuğu için tüm verileri kaybettim ve şu an kullandığım netim kötü olduğu için 300-500mb lik oyunları deneyemiyorum... AngryBirds tarzı basit oyunları deneyebiliyorum...|-)

byMaMe

byMaMe

Üye
    Konu Sahibi
osman kardeşim bende galaxy s dosyaları yeterince var sadece denemek için android kuracam vanilla flaşlamam gerekir mi yada mydocs ta bulunan bilgilerim gider mi ?

mert_1047

mert_1047

Üye
Shadow gun i oynayamazsin ama modern combat 3 de dahil oynarsin modern combat 3 icin chainfire3d gerekecek. Cihazda suan bir kaybiniz olmaz cihazi flashlamiyoruz sonucta sadece android kerneli ve androidi boot etmek icin gerekli.

Shadow guni oynayamama sebebimiz tamamen unity firmasinin optimizasyonu oturtamamasindan oturudur.

byMaMe

byMaMe

Üye
    Konu Sahibi
Shadow gun i oynayamazsin ama modern combat 3 de dahil oynarsin modern combat 3 icin chainfire3d gerekecek. Cihazda suan bir kaybiniz olmaz cihazi flashlamiyoruz sonucta sadece android kerneli ve androidi boot etmek icin gerekli. Shadow guni oynayamama sebebimiz tamamen unity firmasinin optimizasyonu oturtamamasindan oturudur.
teşekkürler mert kardeşim urfaya gelecekmisin tekrar ?

mert_1047

mert_1047

Üye
teşekkürler mert kardeşim urfaya gelecekmisin tekrar ?

Maalesef mahmut kardeş. Antalyaya taşındım. Şu aralar gelme durumum söz konusu değil. Gelecek olursam haberdar ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt