N9 Web Browser üzerinden facebook'a resim upload edemiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
isiyinler

isiyinler

Üye
    Konu Sahibi
N9 Web Browser üzerinden facebook'a resim upload edemiyorum
arkadaşlar n9 telefonumda şuanda pr 1.3 mevcut(son sürüm yani). son sürümün özellikleri arasında web browser dan resim upload edilebiliyor diyor ama facebookta resim upload edemiyorum. 'üzgünüz tarayıcınız bu özelliği desteklemiyor...' diyor. Bir sorum daha olacak telefondaki orjinal facebook programında üye olduğum arkadaş gruplarını nasıl görebiliyoruz? yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

devel-su

Üye
Şimdi baktım arkadaş grupları programda görülemiyor. Upload konusunda ise ister galeride ister facebook programı ile resim upload edebiliyorsunuz zaten, tarayıcıya gerek var mı? Facebook'un upload sistemi farklı olabilir, o nedenle tarayıcıda işe yaramıyor olabilir.

isiyinler

isiyinler

Üye
    Konu Sahibi
dediğin doğru kardeş ama facebook taki bi gruba resim upload edemiyorum. program grupları göstermiyor mecburen web browser dan giriyorum gruba. sorun sadece bendemi diye merak ettim

devel-su

Üye
Aklıma geldi ücretli olan fmobi uygulamasında hem resim upload etme hem de grup özelliği var, istediğin şeyi yapıyor olabilir.

ertooth

ertooth

Üye
eskiden facebook sana bir e posta adresi veriyordu o posta adresine resimlerini ekleyip gönderdiğinde resimlerin facebook hesabına upload edilmiş gözüküyordu birde bu sistemi deneyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt