N81-N81 8GB FuN CLuB :)

Sponsorlu Bağlantılar

Godfather

Godfather

Üye
    Konu Sahibi
Benim tel 1 hafta önce çaldılar hala bulamadık o çalanlar hala aranıyor :(:(

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
Merak Etme Arkadaşım Çalıpta Ne Yapacaklar İnş Çalanların Fitit Fitir Burnundan Gelir...

owafemi

owafemi

Üye
aldığın yere göre değişir fiyatı ...

Godfather

Godfather

Üye
    Konu Sahibi
Artık satılmıyormu ne :D

mrsogz

Üye
en son çıkan firmware ı nasıl hacklicez hacklen miyor biri yardım etsin...

hakan1994

Üye
arkadaslar benim telin versiyonu 21.0.010 yani en son versiyon.sistem dosyalarina erisim actim ama bi turlu duzgun installserver bulamadim.duzgun bir installserveri olan atabilirmi

mrsogz

Üye
arkadaslar benim telin versiyonu 21.0.010 yani en son versiyon.sistem dosyalarina erisim actim ama bi turlu duzgun installserver bulamadim.duzgun bir installserveri olan atabilirmi
nasıl ulaştın paylaşabiirmisin çok canımı sıktı bu iş...

chass13

Üye
muthiş bir telefon bende düzü war bulsam 1 tane daaha alırım:)

the6606

Üye
Süper telefon aga.. Tasarım ve yetenekler on numara. Kamera biraz daha güçlü olsa eşşiz bir cihaz olurdu

Godfather

Godfather

Üye
    Konu Sahibi
Çok müthiş çihazdı evet.. v21 hackleniyor..

westt_7

Üye
cihazımı kvkya garantiye yolladım N81 2GB kapağı biraz sallanıyodu ve kızak açıp kapatırken fln tuş takımına iz yapmıştı ve kvk sitesinden cihazımın durumuna baktığımda arıza tespiti yapılmış işlem görüyor yazıyodu ve arıza kısmında şunlar yazıyodu

Arıza COS-Deformasyon
MEC-Slide kapak problemi acaba şu COS-Deformasyon ne demek???

Godfather

Godfather

Üye
    Konu Sahibi
Bilmiyorum o kadarını ama aynı sorun bendede vardı çizilmişti tuş takımı...

owafemi

owafemi

Üye
arkadaşlar bn kasa değişimi yapmak istiyorum kvk sı var . ücret alıyorlar mı?

Godfather

Godfather

Üye
    Konu Sahibi
Almıyorlar diye biliyorum ama alsalarda çok faazla bir ücret değildir...

wh4t3v3r

Üye
benden almadılar bende yüzsülük yapıp 6 ayda bir değiştirttim çok sağlam telefon 3 senedir kullanıyorum maşallah o kadar düştü içki döküldü başına gelmeyen kalmadı hala şarj problemi dışında problem çıkarmıyor.6 defa telefon aldım en memnun kaldığım bu telefon oldu.şimdi yenileyecem böyle sağlam bir seri bulsam hiç düşünmeden alacam

Godfather

Godfather

Üye
    Konu Sahibi
Bende çok memnun kalmıştım ama artık yeni telefonlar var işlemci ve ram bakımından iyiler. Satan arkadaşlar varrsa bende alabilirim :)