n8 real player 2.4.5 sürümü 5800 a yüklenir mi

Sponsorlu Bağlantılar

gizemlixx

Üye
    Konu Sahibi
n8 real player 2.4.5 sürümü 5800 a yüklenir mi
bilindiği üzere 5800 ve s60v5 lerdeki real player birçok videoyu oynatmıyor ama n8 deki real player 2.4.5 sürümü her videoyu açıyor s60v5 telefonlara bu programı yüklemenin yolu varmı şimdiden teşekkürler

Topal Pire

Topal Pire

Üye
Desteklediği video çözünürlükleri aynı değil. N8 720 p açabilir ama 5800 açamaz. Yüklense bile videoları açmadığı için bir farkı olmaz.

gizemlixx

Üye
    Konu Sahibi
peki nasıl yükleyebiliriz bi bilgin var mi

- - - Eklendi - - -

n8 flash lite 4 u de yüklenmiyor zaten kafayı yicem

Topal Pire

Topal Pire

Üye
Zaten orjinalinde yüklü olması lazım eğer değilse internetten bulup yükleyebilirsin.

kanarya55

kanarya55

Üye
julyplayer diye bir program var onu yükle hepsini açıyor bende aynı sorun olmuştu program yükledim her video açıyor tel 5800 :d

murat.122a

murat.122a

Üye
julyplayer nasıl yükleyeceğiz

lazye

lazye

Üye
s60v5 video kayıt /oynatıcı

umuti1975

umuti1975

Üye
july player 1.60 yukle suresi geçmis sertifika derse telefonun tarini geriye ayarla 01.12.2011 vs ben oyle yaptim yuklendi 5800 da çalisiyor her videoyu açar biraz yavas oynatiyor okadar

PremiumWork

PremiumWork

Üye
İllede istediğimi açayım yapayım diyorsan N8 alabilirsin 2.el fiyatı 350 - 400, temiz 5800 300'e alan var

gizemlixx

Üye
    Konu Sahibi
n8 i almak mesele diil ben alabilirim ama durumu kötü olup alamayan insanlar var hiç olmazsa onlarda faydalanır diye sordum

CryuS

CryuS

Üye
İllede istediğimi açayım yapayım diyorsan N8 alabilirsin 2.el fiyatı 350 - 400, temiz 5800 300'e alan var

Haha!:) arkadaşım sen internette gördüğün her ilana inanma.n8 telefonu şu anda 500 Tl'den aşağı bulamazsın.

esertepeihl

Üye
july player hepsini açıyo fakat açtığı videoları takılarak açıyo

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Uc player yukle kardesim. Oda hemen hemen her video yu aciyor. Ben kullaniyordum gayet memnundum.

sallıncak

Üye
Desteklediği video çözünürlükleri aynı değil. N8 720 p açabilir ama 5800 açamaz. Yüklense bile videoları açmadığı için bir farkı olmaz.

ucplayer her videoyu açıyoya n8 real player jaflansa oda açar farkı olur yani gardaşlık ;)

- - - Eklendi - - -

n8 250tlye satıldıya la göşyaşım sel oldu :D