Telefon Tavsiyesi N8 mi,N900 mü,Desire HD mi,Galaxy S mi,iPhone 4 mü?

Sponsorlu Bağlantılar

Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    81
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YumukluSucurta

YumukluSucurta

Üye
    Konu Sahibi
N8 mi,N900 mü,Desire HD mi,Galaxy S mi,iPhone 4 mü?
Forumdaki arkadaşların tercihlerini öğrenmek amacıyla soruyorum...

QFTH

Üye
benim icin sadece internet onemli n900 umu degistirmeye deger mi htc desire hd web konusunda

Zegen

Zegen

Üye
Şarj sorunu olmasa belki N900 diyebilirdim ama Galaxy S diyorum:oke:

QFTH

Üye
galaxy s dusunmuyorum internet konusunda n900 cok iyi ancak dediginiz gibi sarj sikinti dhd internet acisindan n900 kadar iyimidir 4 5 tane sayfayi hizli ve ayni anda acip pencereler halinde aralarinda gecis yapabilir miyim

magarula77

Üye
benım sıze tek tavsıyem var bu kıyaslanan telofonlardan bırını almak ıstıyosanız eger kesınlıkle ve kesınlıkle GALAXY s alın.ben yenı aldım n8 iphone kıyaslamak ıcın hepsıne bakıp kıyaslamanız gerekır,galaxy nın eksıgı flash olmaması ınanın dıgerlerı hıc bır konuda yanına yaklasamazlar

futbol123

futbol123

Üye
İphone 4 ve N8

notend

Üye
n8 veya c7

QFTH

Üye
n900 mu galaxy mi desire hd mi arkadaslar benim icin internetin hizli olmasi onemli internet icin en iyisi hangisi acil gorus almam lazim

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
iphone 4 veya galaxy s

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
İPhone 4

devvrim

Üye

n8 ile galaxy arasındaki fark
n8 ile iphone arasındaki fark

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
Kısaca şahsi görüşüm
Nokia N8 Symbian 3 için iyi bir atılım ilk alındığı zamanlar her telefon gibi iş görür gibi görünücek ama ilerleyen zaman ve değişen şartlarda yetersiz olduğu anlaşılacak.

Ekleme yapayım: C7'de Symbian^3'ü denedim. Tema efektleri açıkken bu kadar beklemeye karşın tema efektlerini kapatınca görsel açıdan bu kadar boş bir sistem. Aynı hız 5800'ımın menü geçişlerinde de var ben ne anladım bu işten? Tam bir rezalet.

N900: Rezistif ekranı olmasa dünyada üstüne tanımam...

Desire HD: Bilmiyorum yorum yapamam.

Galaxy S: Bu kadar taş bir telefona flaş nasıl koyulmaz arkadaş bu nasıl bir eksiklik ya. Kamerasını bir türlü karanlık yerde deneyemedim flaş'a gerek duyup duymadığından tam emin değilim ama flaş bu yani en dandik telefonlara bile koymaya başladılar artık ya.

iPhone 4: Görüntülü konuşma desteğinin olmamasına karşın Apple sonunda gerçekten gözüme girecek bir telefon yaptı. 10 dakikalık bir inceleme üstüne şunu söyliyim: 1800 lira verip alsam içim sızlamaz. Dokunmatik ekranından grafik desteklerine kadar herşeyiyle süper bir cihaz. iPhone'da sevmediğim tek özelliği Retina dokulu ekran kullanması yani mavi renge doygunluğu daha çok veriyor bu da kırmızıyı soğuruyor. Aynı seviyedeki bir nokia ile kırmızı tonları karşılaştırın iPhone'da bir eksiklik hissedersiniz.

En uzun yorum iPhone4'e gitti sanırım :D 2G 3G ve 3GS'deki eksiklikleri unutun Bluetooth'dan kamerasına kadar tüm eksiklikleri giderilmiş. Aynı zamanda Pixel hatası için birebir değişim garantisi bile veriyor. MacBook ve iPod Touch'dan sonra hayallerimin dünyasına hoşgeldin iPhone4 :D

Dip NOT: Benim yorumlarımı sadece fikir olarak aklınızda tutun yorumlarıma göre gidip telefon alıp bir özelliğini beğenmediğinizde senin yorumunla aldım diye birşey okursam alacağınız tek cevap "Ben gidip al demedim şahsi yorumumu dile getirdim." olur.

bebe_ruhi

bebe_ruhi

Üye
ben n900 un dunyasina girin derim cunku n900 tabiri caizsse tablet pc digerleri hala TELEFON....

QFTH

Üye
bende n900 var yakin zamana kadar agirligindan rahatsiz oldugum icin galaxy s ile degistirmeyi dusunmustum ama galaxy s galaxy tab ve htc desire ile web browser karsilastirmasi yapana kadar hepsinde 5 tane sayfa actim en hizli desire ve n900 acti sayfalari actiktam sonra bos ram miktarlarina baktim galaxy s 80 mb galaxy tab 200 mb desire 116 mb n900 ise 640 mb aralarinda hic takilmadan en hizli gecisi n900 sagladi ve k:yuruararimi degistirdim en iyi internet telefonu nokia n900

Emre-45

Emre-45

Üye
N8 nasıl bu cihazlarla karsılastırılıyor anlamıyorum.. N8; desire hd,iphone 4 gibi modellerle bir tutulamaz.

QFTH

Üye
katiliyorum

Emre-45

Emre-45

Üye
Alın bir karşılaştırma..:

bebe_ruhi

bebe_ruhi

Üye
aaaa basimiz dondu be iphone 4 mus samsung galaxiymis yok htc desiremis benim gonlum n900den yana ama..... abi nereye kadar gidecek bu isler 2 haftadir kendimi kandiriyorum almamak icin suan n95 8gb kullaniyorum. bana yetiyor genel anlamda ama almakta istiyorum ama cebimin yanacaginida biliyorum. yani ben beklemek istiyorum. Ama n900 manyak bisi youtubta bakin neler yapiliyo neler.
dvd playerdan film izleniyor.
usb dan yine film izleniyor. boyutu 1.46gb olsada
web kullanimi zaten hic birinde yok.
bi android yuklenebilme olayi var orayi cozemedim anlayan arkadaslar yardimci olabilir
hakkaten manyak oyunlar var.
gah xp oluyo gah mac oluyo.
ya abi acaip ya
SAHI YAHU N900 KULLANANLAR NELER YAPIYOLAR TELEFONLARI ILE BI ANLATSIN ....

QFTH

Üye
allahi alet super internet icin rakipsiz bir alet sadeve sarj az gidiyor nen sarj yuzunden degistirmeyi disunmustum galaxy s ile karsilastirma imkanim oldu internet acisindan n900 e rakip olamayacagini anladim ama galaxy s ye super cihaz hele ekrani mukemmel ama internet onemli ise n900

asi_gen07

asi_gen07

Üye
ben x6 kullanıyorum ama HTC Wildfire almadığıma çok pişmanım .....bence htc desire tek geçerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt