Telefon Tavsiyesi N8 mi İphone 4 Mü Samsung Wave Mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

N8 mi İphone 4 Mü Samsung Wave Mi ?

• İphone 4

Kullanılan: 23 34.8%
  • Samsung Wave

Kullanılan: 18 27.3%
  • Nokia N8

Kullanılan: 25 37.9%

• Kullanılan toplam oy
    66
mavrick

mavrick

Üye

Dostum sen ne ayaksın ya hdmi'dan dlna'dan bahseden mi var Allah aşkına? Hakan cevabınızı defalarca verdi neyin davasındasınız? Eaagent ile konuşuyorum ben sana ne oluyo?

----------Eklendi @ 14:50:47 ---------- Yazıldı @ 14:46:41 ----------

Anlıyorum, bada hakkında çok bilgim yoktu, yani telefonu baya bi karıştırdım, symbian gibi verimli olduğunu biliyordum fakat symbian kadar olduğunu bilmiyordum ama dediğim gibi ram ve işlemcide olmasada donanımda n8.

----------Eklendi @ 14:55:22 ---------- Yazıldı @ 14:50:47 ----------

Valla ben wave kullandım multitask'i gördüm. Sen beni biriyle karıştırıyo olmayasın. :oke:
Eğer o kadar harcıyosa bunu bi şekilde göster bana. Sen de daha dün N8'le ilgili atıp tutuyodun?
Hakan ve Özgür cevabını verdi her seferinde.

sorunda zaten hakana inanman hakan biz dedikce tersini diyor adam yemiyor geliyo burda bi ton yaziyo sonra cevabini verdi oluyor,hakan kulliyen yalanci demiyorum ama bircok yanlisi var wave ile ilgili ,sana birde sunu sormak istiyorum dlna ile hdmi nin farkini biliyomusun kardes??

Kingmortall

Kingmortall

Üye
wawe 2 gibisi varmı yaa veya samsung galaxy s cihazlar fena pederi kandırıp almak lazım bi tane :D :ehe

'Patron

'Patron

Üye
benım fıkrım iphone 4ten yana ama dedıklerı gıbı bluetooth sdece appler ler arası var. bu yonden bencıl bı telefon. ama bı bluetooth için almamak saçma olur..

pRime.

pRime.

Üye
sorunda zaten hakana inanman hakan biz dedikce tersini diyor adam yemiyor geliyo burda bi ton yaziyo sonra cevabini verdi oluyor,hakan kulliyen yalanci demiyorum ama bircok yanlisi var wave ile ilgili ,sana birde sunu sormak istiyorum dlna ile hdmi nin farkini biliyomusun kardes??

Peki, ben de şunu sormak istiyorum; Önceki mesajımda HDMI'DAN, DLNA'DAN bahsettim mi ben?!?

eaagent

eaagent

Üye

Dostum sen ne ayaksın ya hdmi'dan dlna'dan bahseden mi var Allah aşkına? Hakan cevabınızı defalarca verdi neyin davasındasınız? Eaagent ile konuşuyorum ben sana ne oluyo?

Anlıyorum, bada hakkında çok bilgim yoktu, yani telefonu baya bi karıştırdım, symbian gibi verimli olduğunu biliyordum fakat symbian kadar olduğunu bilmiyordum ama dediğim gibi ram ve işlemcide olmasada donanımda n8.

Valla ben wave kullandım multitask'i gördüm. Sen beni biriyle karıştırıyo olmayasın. :oke:
Eğer o kadar harcıyosa bunu bi şekilde göster bana. Sen de daha dün N8'le ilgili atıp tutuyodun?
tabi kardeşim sistem bi yana donanım bi yana sistem olarak wave her ne kadar önde olsada donanım olarak 12 mp kamera olsun xenon flaş olsun fm transmitter olsun N8 harika donanıma sahip :)

Hakanın nedense zoruna gidiyor wave :S Salladıkça sallıyor yerdikçe yeriyor nedenini bilmiorum . Ama şunu bilin Wave kesnlikle hakanın anlattığı gibi bir tel değil bana sorun herşeyiyle anlatıym tamamen tarafsız :evet:

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
DünYanın inSan saĞLığıNa en YaraRLı meyVesi buDur:naughty:
bilMem bu saNa ne ifaDe ediYor

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
:d:

Uruloki

Uruloki

Üye
şu fotoğrafı gördümde linux cular apple için olan elma yiyen penguen logoları filan yok elmadan kurt çıkması olsun çok süper şeyler geldi aklıma

Remil_53

Üye
donanım değil de Sistem dielim o zman kardeşim :) bi de o noktada yanılmışsın bada hummingbird üstüne yatkın olduğu için sistemi symbiandan daha az kullanıyor :) Yani hem sistem olarak yüksek hemde daha az sistem kullanıyor buda fazlası var demek oluyor :)

ya bırak zaten ona bişey demiyorum ben snrlemi bozuo...:nono:
Kendi kaşındı anket açtı verdik cevabını yolladk umarım yetmiştir ...

peeh :P: (adam eğleniyo) :ehe

:::burak:::

:::burak:::

Üye

hmmm enteresan wavei kullandin ama burda sasirmissin nasil olduysa,hatta mod falan demissin n8le karistirdin heralde:ehe

http://www.maxicep.com/cep-telefonlari-genel/n8-yavas-mi-hizli-mi-3-490582.html

demekki seni karistirmamisim kimseyle:naughty:

erkara_64

arkadaşım s3 kullanan adamın cihazına 5800 programları kurarsa tabiki cihaz saçmalıyor...hepsinde diil ama genelinde tutarsızlık ve işlemciden yiyor...tamamen s3 için çıkmış programlardan 50 tane de kursan tek yavaşlama söz konusu değil...acaba diyorum yanlışlıkla dışı n8 içi ıphone filan mı die bazen şaşırıyorum:) yani biraz da sistemi yormadan kullanmasını bilmek gerekiyor...
ayrıca şu n8 için modlanmış custom fw ler yayıldıkça bu cihaz gerçek gücünü gösterecektir...bakınız 5800 neydi ne hala geldi ki donanımı eksik olduğu halde...adamların tek yapamadığı dokunmatik ekranı kapasitif yapamadılar:)gerisini siz düşünün...

Uruloki

Uruloki

Üye
eaagent ve remil artık yeter ama çok tartıştınız ikinizde almışsınız cihazlarınızı memnunsunuz daha ne

eaagent

eaagent

Üye
eaagent ve remil artık yeter ama çok tartıştınız ikinizde almışsınız cihazlarınızı memnunsunuz daha ne

bana hiçbiey deme ! adam bana özel konu açtı ya aşağılamak için verdik cevabını yolladık. Hala sataşıo ... Terbiyesizlik bu... Hiç bişey demeye hakkı yok kmsenin bana tüm suç onda...

Uruloki

Uruloki

Üye
sadece sana özel birşey demiyorum ki o zaman şikayet et ama ben sıkıldım tartışmanızdan

gunesinoglu

gunesinoglu

Üye
Neyin tartışması devam ediyor anlayamadım :)