n8 kötü resim çekiyor diyenlere

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
suat1111

suat1111

Üye
    Konu Sahibi
n8 kötü resim çekiyor diyenlere
bu gün çekildi makro modda

Uploaded with

Uploaded with

• Beğen
Tepkiler: n000k

ThebLue16

ThebLue16

Üye
supermis ya :islik

blackbird48

blackbird48

Üye
abi harikasın bu resimler bence bu bizim cihazlara en güçlü yerinden yani kamerasından çamur atmak isteyenlere güzel bir cevap olmuş.

--------------- Ekleme ---------------

ama şuda bir gerçek abi samsung son çıkardığı modellerle piyasayı salladı ve gerçekten güçlü cihazlar yaptı seneye galaxy 2 düşünebilirim yada gerzek ıphone şu blutooth sorununu aşarsa ıphone 5 alabilirim

suat1111

suat1111

Üye
    Konu Sahibi
ewet kadıköyde benzincinin önünde modaya sabah dolmuş beklerken gördüm 2 tanade aslan gibi erik vardı yedim:ehe

gokmena

gokmena

Üye
Bu da benden olsun:D

• Beğen
Tepkiler: n000k, PoliMoon, emre1802 ve 1 kişi daha
suat1111

suat1111

Üye
    Konu Sahibi
mercii

TheORCUN

TheORCUN

Üye
abi harikasın bu resimler bence bu bizim cihazlara en güçlü yerinden yani kamerasından çamur atmak isteyenlere güzel bir cevap olmuş.

--------------- Ekleme ---------------

ama şuda bir gerçek abi samsung son çıkardığı modellerle piyasayı salladı ve gerçekten güçlü cihazlar yaptı seneye galaxy 2 düşünebilirim yada gerzek ıphone şu blutooth sorununu aşarsa ıphone 5 alabilirim

Apple, asla bluetooth aktarımını açmaz. Çünkü illegal paylaşıma aşırı derecede karşı. müzik, oyun vs. O yüzden sen Apple i unut :ehe

blackbird48

blackbird48

Üye
Apple, asla bluetooth aktarımını açmaz. Çünkü illegal paylaşıma aşırı derecede karşı. müzik, oyun vs. O yüzden sen Apple i unut :ehe
anladım o zaman ben seneye galaxy s 2 bakım özellikleri hakkında net bilgisi olan varmı

tuzluca76

tuzluca76

Üye
Benim örnekleri 2 ye hatta 3 e katlamışsın :) helal olsun abi ! :) bende bir örnek bulursam çekip paylaşırım :)

suat1111

suat1111

Üye
    Konu Sahibi
insallah

tuzluca76

tuzluca76

Üye
Bugün Menüde Karpuz Varr :)

blackbird48

blackbird48

Üye
abi alemsiniz ya :ehe

tuzluca76

tuzluca76

Üye
Hahaha :D adresleri verin ben kargoluyorum :P :) Makinede öyle bir çekmişki ben çekdikten sonra karpuzu mideye indirmeme rağmen şimdi gördüm yine salyalarım aktı :D

barann79

Üye
birazda fotografları akşam 4-5 metre uzaktaki yürüyen insanları çekip aktarsanıza kaliteyi birde öyle görelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt