N8 Klasör Anlamadım Gitti..

 • 18 Nisan 2011
 • 991 Okunma
 • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. arkadaşlar n8 imin uygulamalar ölümünde 4 tane klasör var oyunlar1 oyunlar2 programlar1 programlar2(Ayırmamın sebebi geç açılması :)) Bu klasördeki uygulamaların 5-6 tanesi habire dışarı çıkıyor klasörden bir daha atmak zorunda kalıyorum. yalnız bu hemen olmuyor atıyorum içine 1-2 saat sonra oluyor. neden acaba?
   


  Yazan: haliloz95
 2. Menü konusundaki tek önerim her sonradan yüklenen uygulamayı kök klasörde toplamanız.
   
 3. aynı sorun bende de var son günlerde başladı bir tane klasör var oradaki 6 programı sürekli dışarı atıyor ben sokuyorum o atıyor
   
 4. Bendede telefon açıldıktan sonra 1-2 saat geçse bile oyunlar klasörünü açıyorum 5-10 saniyede giriyor sonra ne kadar girip çıkarsam çıkıyım 1 saniye bile girmesi sürmüyor ardından kapatıp açınca gene aynısı oluyor anlamadım gitti:allalla:
   
 5. bu durum simgeleri ram e almasıyla alakalı.
  bilgisayarda da aynı şey var ancak çok simge olan bir dosyanızda denemeniz lazım içinde 300 400 program simgesi olan bir klasöre girerken (kendi pcimden örnek veriyorum) tüm simgelerin yüklenmesi 3 5 saniye sürüyor sonra klasörü kapayıp açarsam 1 saniye sürmeden giriyor pc yi kapatıp açarsam yine 3 5 saniye sürüyor.
  telefonu bir süre kullandıktan sonra raminin 90 80 mb e düşmesinin sebebi de bu. her açtığınız kapattığınız oyun program klasör hepsi ramde izlerini bırakıyor aslında. sebebi bu yani normal bir durum her telefonda pc de vardır bu sorun değil.
   
 6. USB depolama modunda bağladığın zaman hafıza kartını çıkarmış gibi oluyor. USB yi çıkarınca da programları tekrar C'ye işliyor. yani hafıza kartında program yüklü olduğunu C ye bildiriyor. Böylece tekrar kısayolları ilk yüklendiklerinde olması gereken yerlere koyuyor.. USB depolama modu değil ovi suite modunda bağlarsanız problem olmayacaktır diye tahmin ediyorum..
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/01/2019 - 22:03