n8 internet bağlantı yöneticisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

orto_03

Üye
    Konu Sahibi
n8 internet bağlantı yöneticisi
arkadaşlar bağlantı yöneticisinde durum kapalı yazıyor ama internete bağlanabiliyorm bu durum linkini nasıl açabilirim vodafon sınırsız paket var

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
tam olarak anlayamadım

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
ınternetteyken arka planda açık bırakarak baglantı yönetıcıden veya çıkmadan ust bardan görebilir sorun buysa tabiki

yaren_dede

yaren_dede

Üye
ınternetteyken arka planda açık bırakarak baglantı yönetıcıden veya çıkmadan ust bardan görebilir sorun buysa tabiki

pardon şimdi baktım arkadaş yanlış yazmış ayarlar-yönetim
ayarları-durum şeklinde olacak zaten servis sağlayıcısı ile görüşün diyor

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
hepimizde böyle zaten

orto_03

Üye
    Konu Sahibi
çok tsk ediyorum internet açık iken mobil şebekeye girdiğimiz zaman bağlanma yöneticisine gidiliyor bağlanma yöneticisine girildiği zaman orada isim.taşıyıcı.durum.toplam gibi internet verileri yazıyor onlar arasında durum:kapalı yazıyor onu demek istiyorum bende kapalı burada formlarda da gördüm resimlerde açık yazıyor başka n8 lerde açık gözüküyor çok tsk ediyorum

----------Eklendi @ 00:18:48 ---------- Yazıldı @ 00:15:39 ----------

çok tsk ediyorum internet açık iken mobil şebekeye girdiğimiz zaman bağlanma yöneticisine gidiliyor bağlanma yöneticisine girildiği zaman orada isim.taşıyıcı.durum.toplam gibi internet verileri yazıyor onlar arasında durum:kapalı yazıyor onu demek istiyorum bende kapalı burada formlarda da gördüm resimlerde açık yazıyor başka n8 lerde açık gözüküyor çok tsk ediyorum
arkadaşlar internete girebiliyor herhangi bir sorun yok bu halde iken ama açık olması gerekmiyormu

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
kendın elle ayarlaman gerekıyor arkadaşım bıldığım kadarıyla

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
dedıgını anladım bildırım barından girerek bilgilere bakıyosun kapalı olması bır sorun teşkil etmez,benimde kapalı kafana takma bunu dostum

orto_03

Üye
    Konu Sahibi

pitac

Üye
arkadaşlar whatsapp vb. uygulamalara bağlanmıyo, e-postalar gelmiyo bir çözüm önerisi olan varmı?

HERGULER

Üye
n8 den modem gibi dışarıya yayın yapılabilir mi?

larten123

larten123

Üye
Ben de kapalı yazıyor ama yine de internette gezebiliyorum dert etme keyfine bak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...