N8 iki büyük sorunum ???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fntked

Üye
    Konu Sahibi
N8 iki büyük sorunum ???
Merhabalar.
N8, c hafızası dolu diyor ancak içinde sadece sistem klasörleri var. Bu uyarı çoğu şeyime engel oluyor. Bir de web de adres çubuğuna yazı yazıp aratırken google yada herhangi bi motor çıkmıyor. Ülkeniz desteklemiyor diyor. Teşekkürler

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
x-plore den baktınız hafızanıza ? c hafızası dolu mu diyor , o zaman dolmuş olabilir.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
1-Kendi Dosya yöneticisi ile yada x-plorer ile c hafızaya bakabilirsin,dolu ise o dosya yöneticileri ile dosyaları e/ ye taşıyabilirsin,intenet sorununa gelince aklıma gelen saat ayarlarınmı yanlış acaba istersen bölge olarak türkiye seçilmişmi birbak.herşeye rağmen sana naçizane tavsiyem üşenmezsen soft format atıp cihazı biraz rahatlatman.

fntked

Üye
    Konu Sahibi
x-plore da dolu gösteriyor. Hangi dosyaları taşıyabilirim ki ? Hepsi sistem dosyası değil mi ? Saate baktım Türkiye. Yunanistana çevirdim yine aynı. Arama servisi bu bölge için kullanılamaz diyor.

asigsasi

asigsasi

Üye
yüklü uygulamalar dan bak hangi dosyalar c de gözükür sistem olmayan diğer uygulamaları tekrar kur e ye

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
müzik falan var mı ? Tavsiyem ayarlardan sıralama ölçütünü boyut yapınız ve x-plore bul kısmına şunu aynen yazın *.* tüm dosyalarınız çıkacak c deki , sistem olmayanları taşıyınız , cihaz kasar.

fntked

Üye
    Konu Sahibi
yüklü uygulamalardan baktım bir kaç program c deymiş. C nin içinde nasıl bulacağımı anlamadım

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
üstte dediklerimi yaparsan ne olduğunu görebilirsin c de. Z-plorenin ayarlarından sıralama ayarını boyut yapınız sonra c üzerinde iken bul seçeneğine tıklayın sonra şunu yazın *.* tüm dosyaların çıkacak ama biraz beklemek zorundasın büyük dosyalarını e ye taşıyabilirsin ama sistem olmayanları . Bu cevapla sorununu çözersin. Eğer uygulama yüklüyse çok sayıda kaldırıp tekrar E ye kurmalısın.

asigsasi

asigsasi

Üye
o programların yükleme dosyası elinde yoksa yeniden indirip e ye kurman gerekecek

- - - Eklendi - - -

kaldırmasına gerek yok aynı dosyayı e ye kursan yeter

- - - Eklendi - - -

sonrada mobile cleaner ile temizlik yaparsın

fntked

Üye
    Konu Sahibi
whatsapp i e ye kurdum. Dosyalar taşıdım. Düzeldi ve tekrar bozdu. Sömestra kadar idare ederim sonra format atarım artık. yardımlarıniz için teşekkürler

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
faydamız dokunduysa , rica ederiz. Dosyalarının yedeğini alıp formatı tavsiye ederim.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Format atma flaş at c hafızası boş olan bir cfw yükle özellikle microsoft apps gibi uygulamalar olmasın telefon sıkıştığında o uyarıyı verir yoksa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt