n8 için wifi ile ücretsiz görüşme?

Sponsorlu Bağlantılar

cenewar88

cenewar88

Üye
    Konu Sahibi
n8 için wifi ile ücretsiz görüşme?
s60 v5teki bazı programlarla bu görüşme mümkündü yanlış bilmiyorsam. fring skype gibi. n8de de bu mümkünmü? para vermeden wifi ile görüşme yapabiliyormuyuz? bilgisi olan varmı? varsa hangi programı ne şekilde kullanmamız lazım?

ozggurr

ozggurr

Üye
s60 v5teki bazı programlarla bu görüşme mümkündü yanlış bilmiyorsam. fring skype gibi. n8de de bu mümkünmü? para vermeden wifi ile görüşme yapabiliyormuyuz? bilgisi olan varmı? varsa hangi programı ne şekilde kullanmamız lazım?

fring, nimbuzz gibi programlar su anda N8 icin var...

kullanabiliyorsun... fribg ile goruntulu gorusme de yapabiliyorsun.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Özgür ben şunu merak ettim,hoparlör sesi nasıl,pantolon cepine koyunca sorun oluyormu.belkide yazmışsındır ama farkında değilim.

ozggurr

ozggurr

Üye
Özgür ben şunu merak ettim,hoparlör sesi nasıl,pantolon cepine koyunca sorun oluyormu.belkide yazmışsındır ama farkında değilim.

Evet yazmistim, N8'in artilari eksileri kisminda... Yine yazayim...

Hoparlor flashin tam altinda ince bir cizgi var ya orasi... Onuna gelen herhangi bir engel sesin cikisini cok engelliyor. Pantolona koyunca da ayni sekilde ses az duyuluyor. Bu yuzden hic cagri kacirmadim ama diger telefonlarla kiyaslayinca sesin cok az duyuldugu bir gercek. Titresim kapaliysa ve biraz gurultulu bir ortamdaysaniz cagriyi duyamayabilirsiniz...

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkürler

cenewar88

cenewar88

Üye
    Konu Sahibi
fring de nimbus da para istiyo benden :) kullanabiliyormusun sen özgür hocam? kullanıyorsan usülünü öğretirmisin? bu arada hoparlör hakikaten sıkıntı. invisible shield aldım. biraz mesafe koyuyor hoparlör için masanın üstünde olunca ses kısmen daha iyi geliyor öncesine göre :) 2 mm de olsa mesafe mesafedir. telefonu da ciltlemek lazım :) üstelik bu şekilde parlak oldu telefon daha karizmatik bi havası oldu

SilentOne

SilentOne

Üye
:bye2::naughty::D

cenewar88

cenewar88

Üye
    Konu Sahibi
ya hadi millet alın n8leri de şu ücretsiz konuşma mesajlaşma olayına girek sizle be. ben çıkamadım içinden cahilim amatörüm rokieyim ben

ozggurr

ozggurr

Üye
ya hadi millet alın n8leri de şu ücretsiz konuşma mesajlaşma olayına girek sizle be. ben çıkamadım içinden cahilim amatörüm rokieyim ben

Fring programi ile:

Fring uzerinden wifi ile ucretsiz goruntulu gorusebilirsiniz ancak ucretsiz goruntulu goruseceginiz kisinin de fring kullanicisi olmasi gerekiyor.
Sesli gorusmek icin ise yine fring programinin uzerinden ister fring hesabinizla isterseniz msn, yahoo vs diger hesaplarinizla ucretsiz sesli gorusme yapabiliyorsunuz.
Yine voipraider benzeri bir sip hesabiniz varsa o hesabi da diger hesaplarinizla birlikte fring uzerinden kullanabiliyor ve rehberinizdeki telefonlara servis saglayicinin ucretlendirmesine gore ucretsiz ya da cok dusuk ucretli gorusmeler yapabiliyorsunuz. (bende Cin icine mobile ve sabit telefonlara ucretsiz, Cin'den Turkiye'deki sabit telefonlara ucretsiz (gunluk bir saat kota ile sinirli), Cin'den Turkiye'deki mobile telefonlara dakikasi 0.02 cent)

Gunumuz kosullarinda akilli telefonlar giderek artan bir hizla klasik telefonlarin yerini almaya basladigi icin symbian ve diger isletim sistemi kullanan akilli telefon kullanicilarin cogunda fring, nimbuzz, skype ve msn gibi programlar fix programlar listesinde yer aliyor.

Kaldi ki bu programlari kullanmak icin N8 almak kesinlikle sart degil, N73 bile bu programlari kullanabiliyor. Bendeki N73'te nimbuzz kurulu mesela :)

scorpi101

Üye
n8 aldım büroteknik.com dan, tavsiye ediyorum

cenewar88

cenewar88

Üye
    Konu Sahibi
o zaman hikayeymiş bu iş özgür hocam, gerenk yok. umutlarıma kürtaj yaptın...

Üst Alt