N8 ' e mp3 yükledikten sonra dosyalar klasörler exe uzantısına dönüşüyor ve bir dahada açılmıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bulenterman

Üye
    Konu Sahibi
N8 ' e mp3 yükledikten sonra dosyalar klasörler exe uzantısına dönüşüyor ve bir dahada açılmıyor.
MERHABA.

Sorunum şu; N8 cep telefonuma mp3 dosya attığımda her ne olursa olsun kayıtlı fotoğraflar videolar klasörler exe uzantılı bir dosyaya dönüşüyor ve bir dahada açılmıyor.Format atıp duruyorum yine usb yi bağlayıp bir mp3 attığımda aynı şeyler tekrarlanıyor.Lütfen bu konuda yardımcı olurmusunuz.

Cihazı darty den aldım.Genpa garantili.virüs programıyla kontrol ettim.ama malesef ne yaptıysam olmadı.

pRime.

pRime.

Üye
Sorun bilgisayarında bence. Bahsettiğin şeyi telefonun yapması mümkün değil. Dosyaları attıktan sonra telefonun dosya yöneticisinden dosya uzantısını eski haline döndürüp tekrar açmayı dene.

_ardaa

_ardaa

Üye
bu söylediğin tipik bir virüs belirtileri, klasörleri exe haline dönüştürür acilen düzgün bir anti virüs bulmanı tavsiye ederim.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
geçmiş olsun bu virüs.combofix programını bir dene:

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
bu telefonun sorunu deil mp3ler lime wire yada aresten inmedir mp3leri bi tarattır

bulenterman

Üye
    Konu Sahibi
tşk

----------Eklendi @ 16:25:16 ---------- Yazıldı @ 16:24:48 ----------

tşk.

----------Eklendi @ 16:25:40 ---------- Yazıldı @ 16:25:16 ----------

tşk.

rapman

rapman

Üye
Bende de önceden vardı bu lanet olası problem. Bilgisayara format atınca düzeldi. Sorun bilgisayarda yani :oke:

Silinen Üye 1703541

Silinen Üye 1703541

Kapalı Hesap
çok pis bi virüs. Dikkat et silerken klasörün içindekiler gitmesin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt