n8 cwf owf flash vs konuları öğrenmek istiyorum :(

Sponsorlu Bağlantılar

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
n8 cwf owf flash vs konuları öğrenmek istiyorum :(
Çok sayın maxicep ailesi, forum arkadaşlarım. Yersiz bir mesaj olabilir uygun bir mesaj olmayabilir bilmiyorum ama artık başka çare bulamadım. Bir kaç başarısız girişimim oldu ve flashlama konusunda hiç bi zaman başarılı olamadım. Bilgisayar konusunda belki yeterli profesyonelliğim olmayabilir ama adımları tamamen uygulamaya çalışıp başaramadım ( kör cahilim :( ) ve symbiandan da vazgeçmek istemiyorum. N8 i en verimli kullanmak içinde cwf yüklemeyi tavsiye ediyor herkes forumda. Diyeceğim o dur ki bana bana bunu yüz yüze anlatabilecek öğretebilecek bir forum arkadaşı hocası olur mu ücret dahi ödeyebilirim :( aynı şehirde olursak eğer. Umarım yanlış birşey yapmıyorumdur onay durumuna bağlı şehri de söyleyeceğim yada pm yoluyla sayın yöneticilerim bana yardımcı olabilirler mi bu konuda :( şimdiden çok teşekkürler, uygunsuz bir mesaj yazdıysam eğer çok özür dilerim :(

arslanla

arslanla

Üye
forumda anlatımlar var resimli ayrıca team üzerinden yardım edecek arkadaşlar da var...

MaxipmaN

Üye
yazılım destek bolumunde sabit konuda c6-01 üzerinden anlatılıyor cfwlerde de aynı şekilde yukleyeceksin tek farkı cfwlerin bazıları sw reset secilerek(flash programında yazıyor sabit konuyu incele ya da pm at)yuklemek önerilıyor
eğer yapamıyom dersen biri uzaktan pcne bağlanıp yapar onu tam bılmıyom

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
orada yazılı olan adımları uygularken bende olmuyo mesela en basitinden nawifirm yüklerken p.files x86 geliyo yükleme yeri olarak program filesı seçemiyorum. Sonra içeriden rm_596yı seçin şunu tıklayın diyo o aşama bende olmuyo gelmesi gereken kutucuklar gelmiyo en son bi kutucuğu seçip flash diyorum pat başlıyor bitiyor ama başarısız oluyo hiç bi değişiklik olmuyor :(

haqanguven

haqanguven

Üye
şuan müsaitim ve team viewer üzerinden nasıl atacağını gösterebilirim kardeşim

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
şuan müsaitim ve team viewer üzerinden nasıl atacağını gösterebilirim kardeşim

vala çok makbule geçer kardeşim ya ama şu an çalışıyorum haberleşme şansımız var mi senin başka bi uygun zamanında ?

cildirblack

cildirblack

Üye
Team Üzerinden Yardım Bende almak istiyorum. Şimdiden Tesekkür ediyorum.! Bende arkadasımla aynı sorunları yasıyorum. (Eğitim şart) cahillik basa bela.

MaxipmaN

Üye
navifirim kapandı nasıl kullanıyorsun kullansan bile flashlaymaman normal navifirim iptal oldu artık kullanılmıyor

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
navifirim kapandı nasıl kullanıyorsun kullansan bile flashlaymaman normal navifirim iptal oldu artık kullanılmıyor

haberim var ondan kapandı uyarısından 1 Hafta önce denemiştim ben en son onu anlatıyorum. Orada gerekli olan adımlar bende olmuyo herşeyi yapsamda çıkması gereken şeyler Çıkmıyo ışte yapamadım bi türlü sonradan kapandı dediler dosyalar falan çıkmaz olunca hepten zaten yapamayacak umutsuzluguna düştüm kalkışmadım bi daha. Hayır bu memlekette bi tane anlayan adama da denk gelmedim ya telefoncular flash attık diye formatlayıp geri veriyorlar :s

- - - Eklendi - - -

Team Üzerinden Yardım Bende almak istiyorum. Şimdiden Tesekkür ediyorum.! Bende arkadasımla aynı sorunları yasıyorum. (Eğitim şart) cahillik basa bela.

maalesef kardeşim hiç sorma :(

haqanguven

haqanguven

Üye
arkadaş listemde yoksun ondan. tamam team id ve şifreyi ver

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
hocam hiç bilmiyorum o dediklerin nerede program falan mı yüklemem lazım :$

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
Kurdum 901 999 887 ID 3694 Şifre hocam oradan konuşma şansımız var ama değilmi şu an ?

haqanguven

haqanguven

Üye
Tamam

cildirblack

cildirblack

Üye
Albayım Bende yardım istiyorum.! Tesekkür ediyorum.

semihshin

Üye
bu arada cwf veya owf değil o cfw ile ofw :D

Üst Alt