n8 beni üzme!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
karakaplan2004

karakaplan2004

Üye
sanırım bendede aynı sorun var yurt dısı cıhaz n8 sınyal barı sankı muzıkle dans edıyor bır cıkıyor bır ınıyor anlmadım gıttı aldıgım yere goturdum yazılımsal dedıler yazılımı guncelledım yıne aynı sızce sorun nedendır ?
Siz bence fazla uğraşmayın öyle yazılım güncellemesiyle geçmez geçeceğinide sanmam sizdeki sınıtı donanımsal yazılımsal değil.
aldığınız yere tekrar götürün ya değiştirsinler yada para iade

mehmett0

Üye
arkadaşlar bu sorun zamanla çözüldü mü yoksa iade talebiyle başvursam mı?

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Bu çekmeme sorunu bendede var telefonu avcuma aldığımda sinyal falan kalmıyor 1 çubuğa düşüyor sadece parmak ucuyla kenarlarından tuttuğumda sinyal hoop en tepeye çıkıyor hemde iki şekilde de telefon aynı yerde hiç kıpırdatmadan yapıyorum bunu kesinlikle SİNYAL SORUNU VAR!! Ve bu telefon MADE IN FINLAND...
Servise vermelimiyim yoksa yazılımsal mı bazı arkadaşların dediği gibi simkarttan olduğunu sanmıyorum benim sim kartım 3 senelik falan ama yeni simkart almalımıyım?

Çünkü k.çıkırık 5800 ımda bile bu tarz bi sorun yoktu. Telefonu isterse çamurun içine sok yine çekiyor yine çekiyordu onda 3 çubuğun altına hiç inmiyordu nerdeyse ama bu n8 in sorunları beni deli etmeye başladı. Telefonumu çok seviyorum ama şu sorunlardan bi kurtulsam.

Ara sıra donmalar - Ses tuşlarında takılmalar çıtırtılar(bundan kurtuluş yok anca değişim) - iPhone 4 gibi çekmeme sorunu
Şeytan diyo git değişim talep et

fatihkul

Üye
bende şunu söyliyim tuş kilitliyken kendi kendine rehberden birini seçip arıyo telefon daha bugün 22 yıldır konuşmadığım birini aramış :D oda beni aradı durumu idare etmeye çalıştım böyle bişey oldu mu kimseye hiç

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
bende şunu söyliyim tuş kilitliyken kendi kendine rehberden birini seçip arıyo telefon daha bugün 22 yıldır konuşmadığım birini aramış :D oda beni aradı durumu idare etmeye çalıştım böyle bişey oldu mu kimseye hiç
sen doğmadan 2 yıl öncemi tanışmıştınız :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...