n8 batarya ömrü için yazılanlar

Sponsorlu Bağlantılar

SilentOne

SilentOne

Üye
yha zaman la düzelir merak etmeyin

enezeguet

Üye
ne saçmalıyorsunuz ya 1 günü göremiyorum sabah 9 gibi teli açıyorum akşam 8 gibi bitiyor

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
biraz kibar ol dostum

06kubilay06

06kubilay06

Üye
batarya eski takılmış , bataryayı duzgun sarj etmemissindir yada cidden çok kullanıyorsundur bazı uygulmaları kapatmaan cıkıyosundur belkide ondan olabilir

papakudioflu

papakudioflu

Admin
vay arkadas konu hortlatma rekoru bu olsa gerek son nesaj bir yıl önce yazılmış

06kubilay06

06kubilay06

Üye
07.11.2010, 00:29:43
ilk mesaj tarihi :D

06kubilay06

06kubilay06

Üye
hayallerim sınır tanımıyor buyuk ıhtımal konuyu acan adam coktan yenı bır batarya almıstır bile

papakudioflu

papakudioflu

Admin
hayallerim sınır tanımıyor buyuk ıhtımal konuyu acan adam coktan yenı bır batarya almıstır bile

ilk mesaj tarihine baktımda ben o tarihlerde almıştım telefonu yeni batarya aldıgını zannetmem ilk cıktıgı zaman bazı tellerde yazılım hatası vardı servise verdiyse ya yenisini vermişlerdir ki bana öyle oldu yada yazılım atıp sorunu çözmüşlerdir. Ben şu anda ikinci n8imi kullanıyorum ilki sürekli reset atıp şarz yiyodu aldıgım yere verdim teknik servisle görüştükten sonra ayıplı mal olarak geri alıp yenisini vermişlerdi

06kubilay06

06kubilay06

Üye
n8 ini garantiye ver sarj sorunu icin bu telefondanda kaynaklaniyor olabilir

atakan25

atakan25

Üye
adam telefon değiştirmiştir :ehe

06kubilay06

06kubilay06

Üye
olabilir

kansubjk

Üye
n8 in şarjı 7-8 saatte bitiyordu yeni pil aldım 3g kapattım,ekran koruyucuyu kapattım,internete girmedim,wi-fi kapalı,bluetooth kapalı,ekran titreşimi de kapalı,parlaklık en parlaktan bir düşük 2 -3 kez 2 şer dk yı geçmeyen konuşma yaptım ve 20 ye yakın msj attım ve cvp aldım.yine 8 saatte şarj bitti.

andry77

andry77

Üye
Kurduğun bir program muhtemelen arkada çalışıyor bazı programlar görünmuyor... Birkaç ay önce benim N8 ime de oldu ekran ışık ayarı programı kurmuştum ışık en kısıktayken bile 6-7 saate (Kendi kendine) şarj sıfırlanıyordu. Format attım düzeldi şimdi 2 günü rahat deviriyorum, konuşuyorum günde en az 1 saat, msj en az 20-30, net desen aralıklarla toplam 1-2 saat... 2.günün akşamı şarja takıyorum ;) Format atmayı dene... Umarım düzelir...

MoLeCK

Üye
konu hortlamış ama ben yinede yazmak istedim...öncelikle arkadaşlarında dediği gibi tasarruf modu felan uygulanmlı vs....ama benim asıl deyinmek istediğim nokta şarjın yazılımdan yazılıma değştiği,ne kadar çok hız,mod o kadar az şarj...tel uçar hızdan ama batarya pert olur,bol n8 kullanımlar,ah şu web tarayıcı düzgün bişi olsa araba werseler değismezdım telefonumu...bol n8 kullanmalar;)

Üst Alt