n8 arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

gemba

Üye
    Konu Sahibi
n8 arıyorum
güvenilir, sorunsuz n8 arıyorum. Garantisi devam eden varsa öncelikli tercihimdir.

MR.SERVET

MR.SERVET

Üye
N9 verelim ? :)

Peocawe

Peocawe

Üye
güvenilir, sorunsuz n8 arıyorum. Garantisi devam eden varsa öncelikli tercihimdir.

Kararından vazgeçirmek gibi olmasın ama; kamera için alıyorsan al sadece... Yoksa pişman olacağın bir cihaz olabilir N8...

zaferozkan

zaferozkan

Üye
N8 çok yavaş kalacak symbian içinse 701 derim. Aksi halde n9 daha kullanışlı.

gemba

Üye
    Konu Sahibi
eşeğin aklına karpuz kabuğu koydunuz. :) gel de çık şimdi işin içinden. :s

MR.SERVET

MR.SERVET

Üye
çıkılıcak birşey yok N9 verelim :)

gemba

Üye
    Konu Sahibi
ver deyince veriliyor sanki hemen. Abi ne güzel kandırmıştim kendimi:)

MR.SERVET

MR.SERVET

Üye
n8 i veren nasıl verecekti bedavaya mı :bleh:

gemba

Üye
    Konu Sahibi
bedavadan biraz pahalı;) özelden ulaş bana. Belki kandırırsın beni:)

MR.SERVET

MR.SERVET

Üye
ben tok satıcıyım sen ulaş :) :bangin:telefon alacagın dukkana girdiginde abi dısardayım gel konusalım mı diosn sen :) :gun1:

gemba

Üye
    Konu Sahibi
yok, camdan el işareti yapıyorum: abi ben girişi bulamıyorum. :)

MR.SERVET

MR.SERVET

Üye
oda güzelmiş :ah

gemba

Üye
    Konu Sahibi
bir de sen güzellik yapsan:)
N8 den soğutanlara da helal olsun. Insan bi der bak böyle böyle. :s

MR.SERVET

MR.SERVET

Üye
doğru söylüyorlar ama sen pişman olma diye :)

gemba

Üye
    Konu Sahibi
yok, camdan el işareti yapıyorum: abi ben girişi bulamıyorum. :)

MR.SERVET

MR.SERVET

Üye
:)

the06resul

the06resul

Üye
n8 nokianın en iyi telefonları arasında bi kere 12 mp kamera nokianın yeni telefonlarında bile yok üstelik symbian serisinin en iyileri arasına girer kardeş bende arıyorum n8 ama n9 da on numara telefon tavsiye ederim fiatı pahalı n8 e göre

• Beğen
Tepkiler: gemba
messevim

messevim

Üye
eşeğin aklına karpuz kabuğu koydunuz. :) gel de çık şimdi işin içinden. :s

çıkılacak bir eş yok kardeşim. Ben n8 kullanıyorum ve gayet memnunum. gerek kasa sağlamlığı olsun gerek hopörlör kalitesi olsun gerek kamerası olsun gerek oyunlarda ki hızı olsun. telefonum iki defa kötü darbe yedi. o darbelerden sonra telefon nasıl hala çalışıyor gerçekten şaşırıyorum :) n8 i karalayanlar emin ol ya n8 i ellerine almamışlar veya kullanmasını bilmemişlerdir. tavsiyemdir, bulursan al.

• Beğen
Tepkiler: gemba ve the06resul
the06resul

the06resul

Üye
aynen öle messevim doğru dio n8 gayet ii bi telefon kafana koyduysan al bence

• Beğen
Tepkiler: mehsevim

gemba

Üye
    Konu Sahibi
çıkılacak bir eş yok kardeşim. Ben n8 kullanıyorum ve gayet memnunum. gerek kasa sağlamlığı olsun gerek hopörlör kalitesi olsun gerek kamerası olsun gerek oyunlarda ki hızı olsun. telefonum iki defa kötü darbe yedi. o darbelerden sonra telefon nasıl hala çalışıyor gerçekten şaşırıyorum :) n8 i karalayanlar emin ol ya n8 i ellerine almamışlar veya kullanmasını bilmemişlerdir. tavsiyemdir, bulursan al.
çok sağol ya. Eyvallah kardeşim:)ben öyle düşünüyorum aslında. Hayır nesi kötü onu anlamadım. Ki ben zaten aham şaham bir telefon istemiyorum. Internet deneyimi iyi olsun bana yeter. 500 tane mp3 alsın, internete girsin tamam. Profesyonel fotoğrafçı değilim zaten. Kamera çok önemli değil benim için. Oyun da sevmiyorum.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mehsevim