N79 İcon Değişmeme Problemi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
    Konu Sahibi
N79 İcon Değişmeme Problemi
Arkadaslar Nokianın n79 modelinde icon degıstıren temalar yuklendıgınde müzik ve araçlar iconları degısmıyor bu sorunu ne yaptıysam cozemedım bir yol gosteren olursa sevınırım iyi forumlar:oke:

--------------- Ekleme ---------------

Bir tane forum uyesıde sunun caresını bulamıomu temacılar siz anlarsınız bu işten bi el atın suna hard format attım hafıza kartını formatladım işe yaramadı müzik çalar ve araçlar klasorunun iconları degısmıor ne yaptıysam hea sey demeyım temadandır die hayr temada icon destegı var ama bnm cıhazımda degısmıo lanet olsun su nokiayaya en sonunda delırttıler benı aldıgımdan beri o kadar her keze yardm edıoz ovuoruz cihazı ama rezalet adeta bir fıyasko bu n79 yha ufffff :(

Serhat_93_52

Serhat_93_52

Üye

den bi tema indir ordan bak ben denedim ikonlarınhepsi
deişiyo:oke:

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
    Konu Sahibi

den bi tema indir ordan bak ben denedim ikonlarınhepsi
deişiyo:oke:
Adaş saol önerin için fakat bu benim cihazımın yazılımından kaynaklanıo icon değiştiren özellıklede touch icon olan temalarda müzik klasorü ve araçların içindeki yardımcı araçlar klasoru iconları nokianın orginal iconlarına dönüyor değişim olmuyor bunun nedeni sistemle ilgili buna bi çare bulacak olan sisteme girip ne yapmalıyım onu açıklasın bana eyvallah derim ancak yazan olmadı artık garanti yolu gozuktu verıcem geri cihazı bakalım neler olcak nokia dakiler buna bi çare bulacakalrmı iyi forumlar by:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt