N79 haritayı görüntüleyememe.. !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fenomen5756

fenomen5756

Üye
    Konu Sahibi
N79 haritayı görüntüleyememe.. !
slm.. sorun telfonun haritasına girdiğim zaman konumumu kırmızı işaretle görebiliyorum ama haritayı gösteremiyor.. ilk açılışta dünya görünüyor fakat yaklaşınca görünmüyor(zaten o da çok bozuk).. telefonu ilk aldığımda sorun yoktu sonra hafıza kartını biçimlendirdim, virüsten dolayı.. galiba ondan sonra böyle oldu..sanırım harita klasörü, hafıza kartındaki "cities" ve şu an o klasör 1 kb bile değil yani içi boş.. önceden yaklaşık 400 küsur mblık dosya vardı..

ACABA ŞİMDİ O HARİTAYI GERİ NASIL YÜKLEYEBİLİRİM...

Bu da görünümü...

arslan_1905

Üye
aynı durum bende de var ve bende onu çözmek için araştırıyorum teli ilk aldığımda haritalar gayet net ve güzel di fakat şuanda sizin anlattığınız durumun aynısı fakat tek fark ben hiç biçimlendirme yapmadım
zannedersem navigasyon süresi dolduğu için haritalar görünmüyor ve bu haritalar bana acil lazm

fenomen5756

fenomen5756

Üye
    Konu Sahibi
ewt... peki niye kimse cevap yazmıyorr yaww... bilen birisi yokmu..fikri olan..

hsakallim

hsakallim

Üye
tam denemedim ama haritayı açın telefonun netinden değil dahili yada tümleşik gps i kullanarak veya telin netiyle bağlanın bulunduğunuz yeri görürsünüz mesela ankaradasınız oranın çevre haritasını yükler siz haritada gezindikçe yükler diye biliyorum

XperiaArcS

XperiaArcS

Üye
kartı biçimlendirdiğinde harita dosyalarını silmişsin geri yüklemen gerekir. Noaki nın sitesinden Ovi Store yi indir. Ovi Store açıp telefonu bilgisayara bağla. Üstte ortada Haritalar bölümü var oraya gir. Sol taraftan Türkiye haritasını seç. İndire tıkla. İndirme işlemi bittikten sonra telefonundan Maps yada Haritalar ı aç. Artık sorunun çzöülmüştür diye tahmin ediyorum olmadıysa nerde takıldığını yazabilirsin :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt