N78 ile ilgili ilginç birşey

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nemesisdal

nemesisdal

Üye
    Konu Sahibi
N78 ile ilgili ilginç birşey
Arkadaşlar telefonumu değiştirmek istiyorum. telefon bakarken n78 de RADYO VERİCİSİ olduğunu öğrendim. telefonunuzdaki şarkılarınızı boş bir radyo frekansı sayesinde arabada evde yada başka telefonda ki radyodan dinleye biliyorsunuz. Acaba bu özelliği olan başka modeller varmı bildiğiniz?ben bulamadımda...

toprakumit

toprakumit

Üye
Bunun bu kadar önemli olmaması gerekiyor blutooth lu radyolar var zaten. Bunun yanı sıra ucuza satılan frekans yakalıyacıları var... Bence telefonun en büyük özelliği w-lanı olmasıdır... Yani ben başka modellerde olup olmadığını bilmiyorum. Bekle sana yardımcı olan kesin çıkacaktır ;)

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Nemesisdal kardesim slm nasılsın bende telefon piyasasını yakından takip ediyorum nokia club a sordum senın sorunu fakat n78 den baska bir modelde bu ozellık yokmus fakat n82 siyah 1 haftaya kadar cıkıyormus onu bekleyın dedıler beyki onda olabılır neden cunku 5 mpx camera var bence cıkar cıkmaz n82 black almalıyız kardesım fakat n78 de gercekten etkıleyıcı yardımcı olduysam ne mutlu bana bys:oke::)

C01aY

C01aY

Üye
N82 Black'de mükemmel.Ondada wlan var ve büyük ihtimallede bu dediğiniz özellik vardır.Ama şu Entegre Fm radyo vericisini hala çözemedim

eray28

eray28

Üye
fm tranmısterı dıyorsunuz bende cok sevıyorum am n78 den baska hıcbır tel de bu ozellık yok

umutinsani

umutinsani

Üye
mrb kardeş...n78,n79 ve n82de de var radyo verici ben 3 metreden test ettim doğru yere koymak gerekiyo, arabda çok rahat şeker;) strero çalşıyo... bu üç telin fiyatı da aşağı yukarı aynı, özellikleri de... en kalını n82.... ben de n78 var ve memnunum...

ipekyolu37

ipekyolu37

Üye
arkadaşlar n79 aldım yeni super ya gerçekten teknoloji insanı dehşete düşürüyor.. fm transmitter, wlan... ayrıca gps bence en önemlisi.. n79 a garmini yükledim ist. a arabayla hiç gitmedim. denedim gerçekten süper çalışıyor. yani yanınızda birisi olsa o kadar iyi anlatamaz. sultanbeyli, güneşli, sultangazi, mecidiyeköy ... rahat rahat dolaştım.

fredy_bella

Üye
slm arkadaslar bededevar i yi hos ama hic bir program atamıyorsun ne tema ne msn nevirüs programı hic bişer eger siz biyorsanız bana yazar sanız sevinirim simdiden tesekürrr??

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Cihazınıza ek uygulamalar yükleyebilmek için ya sertifika sorunu halletmiş olmanız gerekiyor,yada cihazı hack lemeniz gerekiyor.çünkü piyasada bulununan programların tamamına yakını ugsignettir.bilgi için BURAYA bakabilirsiniz..

eray28

eray28

Üye
beyler bu arad a n78 de bı ozellık daha bılmeyenlere duyurulur n78 i acık oratmda arbayla gıderken kac km hızla gııtıqını bulunduqun yerın denız sevıyesıne gore yukseklıqını yanı rakımını ve daha neler neler vb .ölçüyo biliyomuydunuzz..:coold:

g4m3b0y

Üye
beyler bu arad a n78 de bı ozellık daha bılmeyenlere duyurulur n78 i acık oratmda arbayla gıderken kac km hızla gııtıqını bulunduqun yerın denız sevıyesıne gore yukseklıqını yanı rakımını ve daha neler neler vb .ölçüyo biliyomuydunuzz..:coold:

araba hızını nasıl ölçüyor acaba söyler misin?

hayabusa77

hayabusa77

Üye
n79 fm transmitter var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt