N73’ünüz artık 5800 e.m ve daha eğlenceli

Sponsorlu Bağlantılar

dj eşref

Üye
kardes arkadasımızın paylastıgı dosya N73 telefonun menusunu yan gostermektedır yanı dık olan menu bu program sayesınde her sey yan gosterıyor benım telefonda N73 sertıfıka sorunu vardı ama mertcank arkadasımızın sundugu 1 link var (n73/n73me son surum sertıfıka sorunu ve cozumu)ona tıkla ve orda anlatılanların hepsını yaparsan sertıfıka sorunundan kurtulabılırsın

mertcank

mertcank

Üye
    Konu Sahibi
Konuyu Biraz detaylı anlatırmısın indirdim desteklemiyor N73i serftika geçersiz diyor artı müzik koyup upload etmeniz gereksiz idi

Bana göre konu gayet açık yazdıklarımdan bişey çıkartamıyorsan resimlere bakman birşeyler ifade eder programların ama n95 5800 vb telefonlar gibi ekranı yatay çevirmek bunun için gerekli programlar açıklama hepsi rar dosyasının içinde müziği beğenmezsen silersin dert etme diğer paylaşımlarımdada müzik var ayriyetten kendi kullandığım temamı her paylaşımımda verecem.Bu arada bu programları yükleye bilmen için telefonun hack li olmalı bununla ilgili bir link verdim aynı konudan olduğundan ben yeniden açamıyorum o link e tıkla gerekenleri yap ve birde o paylaşan arkadaşa teşekkür etmeyi unutmayallım.

----------Eklendi @ 16:57:58 ---------- Yazıldı @ 16:56:28 ----------

kardes arkadasımızın paylastıgı dosya N73 telefonun menusunu yan gostermektedır yanı dık olan menu bu program sayesınde her sey yan gosterıyor benım telefonda N73 sertıfıka sorunu vardı ama mertcank arkadasımızın sundugu 1 link var (n73/n73me son surum sertıfıka sorunu ve cozumu)ona tıkla ve orda anlatılanların hepsını yaparsan sertıfıka sorunundan kurtulabılırsın

GErekli açıklama için sağaol kardeşim ben herzaman giremiyorum internete yardımın için teşekkürler.

----------Eklendi @ 17:00:44 ---------- Yazıldı @ 16:57:58 ----------

yatay ekranda bazı programlar çalışmıyor mesela ttpod proğrama girince atıyor

arkadaşım senin geçende senin yazdığın aklıma geldi yatay da ttpod çalışmıyo yazısı aşağıda ki link de onla ilgili görseller mevcut bi incele

http://www.maxicep.com/symbian-s60v...uyrun-guzel-bir-paylasim-sizlerle-492684.html

COESTO

COESTO

Üye
mertcan dostum ben dediğin gibi medya tuşunu tuş kilitini acma tuşu olarak atamak istiyorum ama tuşa bastığım da yine orjinal halini alıyor yani direkt galery e giriyor acaba benim smart settings mi eski sürüm,
bide tektuşla nasıl yatay oluyor o pragramı pro halinde verebilir misin
şimdiden saoll:anlas:

mertcank

mertcank

Üye
    Konu Sahibi
mertcan dostum ben dediğin gibi medya tuşunu tuş kilitini acma tuşu olarak atamak istiyorum ama tuşa bastığım da yine orjinal halini alıyor yani direkt galery e giriyor acaba benim smart settings mi eski sürüm,
bide tektuşla nasıl yatay oluyor o pragramı pro halinde verebilir misin
şimdiden saoll:anlas:

Arkadaşım eski sürüm smart settingsle denedim medya tuşu dediğin gibi çalışmıyor linkteki dosyayı indir tüm ayrıntı onun içinde...

Cold_ShaDoW

Cold_ShaDoW

Üye
eywllh

Cengiz_17

Cengiz_17

Üye
emek harcamışsın eline sağlık :oke:

• Beğen
Tepkiler: mertcank
mertcank

mertcank

Üye
    Konu Sahibi
Link yenilenmiştir arkadaşlar...

AbdulkadirAvan

AbdulkadirAvan

Üye
Teşekküler

mertcank

mertcank

Üye
    Konu Sahibi
İnterneti ağır olanlar ve ya bir bağlanıp bir bağlanamayanlar hafifletilmiş rar dosyası hazırladım buyrun burdan indirebilirsiniz

roqibalik

Üye
program cok guzel,cok hosuma gitti.ama smart setting de tus kilidi tusunu nasıl atayacagımızı ben çözemedim .. yardım edebilir misiniz?:aha:

mertcank

mertcank

Üye
    Konu Sahibi
smart settings e gel orda easy unlock var omenüden gerekli ayarları yapabilirsin arada googleçeviriciyi kullanman gerekebilir :D

mertcank

mertcank

Üye
    Konu Sahibi
Link yenilendi arkadaşlar...

'Patron

'Patron

Üye
teşekkkurler işe yarar

mertcank

mertcank

Üye