N73'üm hiç birsey yüklemiyo :( lütfen yardımmm .

Sponsorlu Bağlantılar

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
    Konu Sahibi
N73'üm hiç birsey yüklemiyo :( lütfen yardımmm .
Nerdeyse 3 gündür uğraşıyorum telefonum birden bire tüm programları sildi, ve tekrarda yüklemedi, hep serftika hatası, dosya bozuk , saglayiciyla görüşün gibi şeyler söylüyo.. Forumları gezdim, hack için program yükleyin diyolar ama, bu n73 hack'i de yüklemiyo :( kısa basit ve etkili bir yöntem yok mu.?

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Sanırım sistem baya bi çökmüş. Sanırım hiçbir uygulamayı yükleyemiyorsun.
Öncelikle rehber, mesajlar, ajanda galeri gibi yedeklerini almanı öneririm.
Format atıp sonrasında flashla orjinal yazılımı tekrar atmak gerekiyor olabilir. Bilgin varsa bu şekilde en temizini yaparsın.
Nokia suite halen yazılımı yeniden yüklemeyi destekliyor ise Nokia suite ile daha basit şekilde halledebilirsin.
Bu işlemlerden sonra hack konularından birisini tekrar denersen cihazını kolaylıkla hackleyebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
    Konu Sahibi
orjinal yazılımı, internet kafede kendim yükleyebilir miyim.? Hiç bir bilgim yok bu konuda

BYFECI

BYFECI

Üye
Format at kardeş

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
orjinal yazılımı, internet kafede kendim yükleyebilir miyim.? Hiç bir bilgim yok bu konuda

Eğer daha hiç yazılım yüklememişseniz önce yedeklerinizi alıp hard format atın. Format ile düzelmez ise Nokia suite ile pc ye bağlayıp yazılım yüklemeyi deneyin. Nokia suite i kurduğunuzda zaten sizi yönlendirecektir. Üstte "Yazılım Güncelleme" bölümünde "Yazılımı yeniden yükle" seçeneği ile yazılımı yeniden yükleyebilirsiniz, ancak bağlantıya ve cihazınıza bağlı olarak biraz uzun sürebilir. O yüzden önce yedeklerinizi alıp hard format atmayı deneyiniz.

Ayrıntılı bilgi için http://www.maxicep.com/symbian-s60v...73e-format-atmak-hard-soft-format-273187.html konusunu okuyabilirsiniz.

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
    Konu Sahibi
Formatı çok denedim düzelmedi, şu suit i denicem

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
    Konu Sahibi
Ikisini de, *#7370# yide yaptım., , tel kapalıyken , * , 3 , yeşil tuşa basmayıda . . Yaptım . . Değişiklik yok

BYFECI

BYFECI

Üye
:hmmm

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Ikisini de, *#7370# yide yaptım., , tel kapalıyken , * , 3 , yeşil tuşa basmayıda . . Yaptım . . Değişiklik yok

Aslında hard (* 3 yeşil tuş) ile komple yazılımı yenilerdi ama sorun biraz daha ciddi demek. Nokia suite ile de çözemezseniz flash yöntemini denemeniz gerekecek sanırım.

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
    Konu Sahibi
Ben şuan gidiyorum bilgisayara, flaş nasıl oluyo

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Hafıza Kartın Varsa Onuda Biçimlendir, Sonra Nokia Suiteyi Aç Telefonu Tanısın Sonra Yazılım Menüsünden Güncellemesine Bakacak Bulamayacak Orada Tekrar Yükle Seçeneği Var Ona Tıkla Telefonunu Sakın USB den Çıkartma Veya Şarjın Bitmesin.. Yine Olmaz İse Bence Telefoncuya Ver 15 DK da Yazılım Yükler Eline Verir Ama Unutma Hafıza Kartınıda Biçimlendir..

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL
DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
    Konu Sahibi
TEŞEKKÜRLER :)))))))))
NOKIA SUIT ILE YAZILIM YÜKLEDIM OLDU . . Allah razı olsun sizden . .

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL
BYFECI

BYFECI

Üye
sorun kalmadıysa konuya kilit gerek.. :oke:

BYFECI

BYFECI

Üye
Bende Biliyorum Ayrıca Konulara Girip :hmmm Veya Konu Kilit Yazmam Mı Gerek ?

Ben her konuya mı konu kilit yazıyom ? İlk kez yazdım.. Bu konuşma tartısmaya sonrada kavgaya dönecek gibi :hmmm

- - - Eklendi - - -

Ayrıca benim böyle demem seni ilgilendirmez.. :oke:

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
sorun kalmadıysa konuya kilit gerek.. :oke:

Konu sahibi, sorunlarından yazılım kısmını halletmiş olup uygulama yükleme ve hack ile ilgili sıkıntısı da kalmadıysa konun kapatılmasını talep eder ise gerekli işlem yapılır.

Üst Alt