n73 video çekme sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MERTKILIC

MERTKILIC

Üye
    Konu Sahibi
n73 video çekme sorunu
merhaba. Geçen gün telefonum yere düştü ve ekranı falan bozuldu. Yaptırdık ekran iyi şimdi fakat kamerası çok kötü. Scam ile resimleri normal çekebiliyorum fakat kendi kamerası felaket. Video çekme yerine girince de herşey morlasıyo kırmızılasiyo sadece hatlar belirgin oluyor. Durduk yerde de notlarim siliniyor. Düşmenin ardından jbak daki kısayol programlar gitti sadece xplore kaldı fakat 2 gün sonra geri geldiler anlayamadım. Sorun ne olabilir acaba?

denizyildizi345

denizyildizi345

Üye
Format atmayı dene.

Hopdedixulen

Üye
ekranın kameranın renk kalitesini kaldıramıyor olabilir kendi telefonun kamerasıyla fotoğraf we wideo çekip pcye at bak eğer renkler normalse sorun ekrandadır eğer renkler telefondaki gibi gözükürse geçmiş olsun

kadem115

kadem115

Üye
merhaba. Geçen gün telefonum yere düştü ve ekranı falan bozuldu. Yaptırdık ekran iyi şimdi fakat kamerası çok kötü. Scam ile resimleri normal çekebiliyorum fakat kendi kamerası felaket. Video çekme yerine girince de herşey morlasıyo kırmızılasiyo sadece hatlar belirgin oluyor. Durduk yerde de notlarim siliniyor. Düşmenin ardından jbak daki kısayol programlar gitti sadece xplore kaldı fakat 2 gün sonra geri geldiler anlayamadım. Sorun ne olabilir acaba?
dostum bellıkı taktırdgn ekran cok kalıtesız bendede benzer bı sorun vardı chazın ekranı degıstmstı racıng thunder dıye bı oyun var bılırsın orjınal ekranda super oynayablyodum fakat ekran degısımınden sonra oyunu actgmda renklerı kaldırmadı bulanık olmustu cıhaza format atmana gerek yok arkadasında dedgı gbı cıhazın kamerası orjınal oldugu ıcın renklerı veremıyor aynı sey vıdeo ıcınde gecerlı n73 guzel vıdeo kaydı yapan bı cıhaz onuda kaldırmıyor son olarak vıdeo kaydına geldgnde kalıteyı en aza dusur bıde öyle dene. Altarnetıf olarak scam 1.10 en ıyı s60v3 ıcın en ıyı kamera uygulaması dogru modu kullan orjınalını aratmayacaktır vıdeo kaydı ıcınde symDVR 1.28 surumunu kullan gayet basarılı n73 unun vıdeo kalıtesnı bozmadan cekim yapabılrsn.

- - - Eklendi - - -

merhaba. Geçen gün telefonum yere düştü ve ekranı falan bozuldu. Yaptırdık ekran iyi şimdi fakat kamerası çok kötü. Scam ile resimleri normal çekebili
yorum fakat kendi kamerası felaket. Video çekme yerine girince de herşey morlasıyo kırmızılasiyo sadece hatlar belirgin oluyor. Durduk yerde de notlarim siliniyor. Düşmenin ardından jbak daki kısayol programlar gitti sadece xplore kaldı fakat 2 gün sonra geri geldiler anlayamadım. Sorun ne olabilir acaba?[/QUOTE bende cok ugrasmıstım yapmak ıcın son olarak cıhazın kamerasını actın ve resım cekme modundasın o sırada programlar arası gecıs yaptgmz tusa basılı tut ekran duzelecek ama faydası yok ıste gecıs yaptktan sonra eskı halıne dönuyor cok ugrasmstm actm cıhazı ekranı soktum turlu turlu sekıllerde denedım faydası olmadı ısın garıp tarafı programlar arası geçıs tusuna basılı tuttuguzda ve acık programlar görundugunde renkler duzelıyor brakınca gerı gıdıyor temasszlıkla alakalı degl bu o tusa bastgmzda ekran nasıl bı modda calısıyor anlamadm ]

15097

15097

Üye
ekranın kameranın renk kalitesini kaldıramıyor olabilir kendi telefonun kamerasıyla fotoğraf we wideo çekip pcye at bak eğer renkler normalse sorun ekrandadır eğer renkler telefondaki gibi gözükürse geçmiş olsun
evet, mantıklı :spr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt