n73 vida sorunu ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gencico

Üye
    Konu Sahibi
n73 vida sorunu ??
Arkadaslar n73 ıcını acarken ekranın altındakı son vıda yalama oldugundan dolayı acılmıyor.Vida ıcerde kaldıgı ıcın baska turlu acamıyorum telefoncular da kasayı kırmamız gerekıyo dıyolar.Acaba basına boyle bısey gelen var mı ? nasıl acabılırız. onerılerınızı beklıyorum

--------------- Ekleme ---------------

yok mu yardım edecek kımse ??

celibar

celibar

Üye
eğer başlığı dışardaysa pense veya karga burun gibi aletle çıkabilir.ama pense veya karga burun gibi tutulamayacaksa kasayı kırıp telefonun içi yeni bir tane kasaya takılabilir.

gencico

Üye
    Konu Sahibi
Boyle bıseyler karsılasan arkadaslar ıcın yazıyorum; vida ıcerde karga burnu fln la cıkarılamıyorsa kasa kırmanıza gerek yok. Telefoncular da onu onerıyo ama ben herhangı bı kuyumcuya grıp onlarda bulunan hobby drill markalı aletle ısımı hallettım.Isteyen satın alabılırde cok pahalı cıhazlar degıl.herkese kolay gelsın

tivriz71

tivriz71

Üye
basit bir olay: şöyleki: kasayı bir plastik parçasıyla kanırtın bi taraftan da vidayı saat yönünün tersine döndürün. vida açıldıkça daha çok kanırtın. vida sonunda pes edecek ve sökülecektir. yerine takarken metrik 10 civata kullanın, yada vida deliğine silikon sıkın. sakın japon sürmeyin. çünkü onlar çekik gözlüdür..

vedat533

vedat533

Üye
yan keskiyle vida başını kesersen olur kolay gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt