n73 ram sorununun çözümü rom patcher 2.6

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cw_475

Üye
    Konu Sahibi
n73 ram sorununun çözümü rom patcher 2.6
program mükemmel önce install server ve open4all ın üstüne tıklayın sonra otomatik açmayı aktifleştirip domp süper page ve domp rom diyin bu kadar.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: case14, jingamin ve ladrex84

angmar55

angmar55

Üye
paylaşımın için teşekkürler öncelikle.!tam olarak anlamadım nasıl yani n73 ün ramınımı yüksek tutuyo bu rom patcher versiyonu n73 ün ramı zaten 20 oda, teli kapatıp açınca oluyor, daha sonra hemen düşüyor.!neyse yinede bi denim.!!

ladrex84

ladrex84

Üye
bende bir deneyeyim yinede emeğin için bir teşekkürü hak ediyorsun... sağolasın:bigstar:

ismntr

ismntr

Üye
emeğin için sağol bi deneyeyim

ertan_22

ertan_22

Üye
aynen

quad4core

quad4core

Üye
teşekkürler

k@oss_g

Üye
slm ya bana açıl N13 flaş play video oynatıcı lazım bana bi yardımcı olsanız..cvp için bana meil atsanız çok mu istekte bulunurum..yardım için tşk...

MERTKILIC

MERTKILIC

Üye
deniyim

karadenizyapi

Üye
teşkur

AbdulkadirAvan

AbdulkadirAvan

Üye
Teşekkürler ben bu programı ram için değil de hack için kullanılıyor biliyordum

jingamin

jingamin

Üye
Telefonda gözler görülür bir hızlanma oldu teşekkürler

djzeki9

djzeki9

Üye
Deniyim arkadaşm

omercesar

Üye
program şebekeden yiyor beyler programı yükleyince telefonun çekiminde gözle görülür bi düşüş oldu önermem evde çekmez oldu telefon

Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye
Sağol..

u_cosar

u_cosar

Üye
emeğin için saol :tşk:

SHS

SHS

Üye
Deneyeyim bi.. Emeğine sağlık

asdevrim

Üye
ben bi türlü sertifika sorununa çözüm bulamadım. Acaba x-plorer değil de pc den yapılması mümkün mü

sekil_27

sekil_27

Üye
la neye teşekkürlerr?konuyu anlayın önce sonra teşekkür edinn!remi artırmaya yönelik bir sey yokk;hecklemeye yönelik arkadasın dosyasıı,modifiye bir yazılım yuklenemeden ram artmaz n 73 tee,te çaresi ya yeni bir telefon yada modifiye bir yazılımın çıkmasını ummakk;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt