n73 oyun ve renk problemi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xErKaNx

Üye
    Konu Sahibi
n73 oyun ve renk problemi
arkadaslar onceden yukleyim oynayip sildigim bazi oyunlar vardı. Simdi bu oyunları yukledigimde ekran rengi karisiyor ve oynayamiyorum. Bu sorunun nedenini bilen varmı. Bunun programı varmi yardim edin lutfen

celibar

celibar

Üye
java oyunların çözünürlüğü, telefonun ekran çözünürlüğünden düşükse ekranda boş kalan yerler oyunu oynarken renklenir.bu durumda telefonun çözünürlüğü ile aynı olan java oyunlar yüklemen sorunu giderecektir.

xErKaNx

Üye
    Konu Sahibi
soyle soyleyeyim mesela fifa 2007 3d li bir oyunu bundan birkac ay once yukledim ve sorun yoktu. Fakat ayni oyunu simdi yukledigimde ekran tamamen yesile donuyor ve renkler karisiyor. Oyunlar n73 uyumlu ama neden boyle anlamiyorum. Cozunurlukle ilgili oldugunu sanmam. Cunki ayni oyun bundan once sorunsuz calisiyordu. Ve ayrica oyundan cıkmak isteyince renk duzeliyo 1sn lik.

kemal21

kemal21

Üye
arkadAŞ bana da aynısı oldu bir daha düzelmedi format attım versiyon yükselttim ama nafile diğer oyunlarda sorun yok ama bir tel fifa 07 3d ve carash bandicoot (n gage)da hata oluyor

xErKaNx

Üye
    Konu Sahibi
ultimate voice recorder programini kurdum ve bu programin logosunu ekranda aktif hale getirdim sorun cozuldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt