N70 şarz sorunu lütfen yardımcı olun!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
N70 şarz sorunu lütfen yardımcı olun!
Arkadaşlar Telefonum Nokia N70 ve son bir aydır çok çabuk şarzı bitiyor iki defa bataryayı değiştirdim sonuç yine aynı şarz 1 gün bile gitmiyor normalde şarz fullken 7 diş 2 diş indikten sonra birden batarya zayıf diyor ve 10 dakika sonra hemen kapanıyor. Telefonu gece kapatıyorum sabah açtığımda batarya zayıf diyor. Arkadaşlar bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

SHS

SHS

Üye
telefon kapalıyken şarjı mı gidiyor :hmmm

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
evet ya

----------Eklendi @ 00:58:11 ---------- Yazıldı @ 00:57:29 ----------

sıfır batarya taktım sonuç yine aynı

----------Eklendi @ 01:00:39 ---------- Yazıldı @ 00:58:11 ----------

kapalıyken yine gidiyor

karakaya_o

Üye
batarya orjinalmi peki? orjinal değilse 1gün bile fazla... orjinal alcaksın..ben çok yaşadım bu sarj batarya sorunlarını..

emirkarakaya

emirkarakaya

Üye
Benim Telefonumda da Bu Sorun Vardı. Format Attım Düzeldi. Sende Deneyebilirsin.

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Sağolun arkadaşlar bi deniyecem dediklerinizi bide orjinal görünüyor ama çakması birebir nokia BL 5C orjinal bulamıyorum keşke bulabilsem 1 günde iki batarya değiştiriyorum

efsane-1180

efsane-1180

Üye
Kardeş format at bakalım olmazsa senin telefon ölmüş demektir çünkü aynı şey benim başımada geldi muhtelemen telefonunda kısa devre var oda değilse entegre değişecek
entegreyi de değiştirmeyi her telefoncu bu sorumluluğu almıyo çünkü telefon entegre degistikten sonra bir daha açılmayabilir açılma ihtimali %5

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
yapma yav ama ben günde en az ortalama 3 saat cepten internete giriyorum bi kaç arkadaşa sordum internet şarzı baya tüketiyormuş ama yine de bu sebep gerçekten de sanırım biyerden şase yapıyor kısa devrede olabilir bu arada formatta attım eski nazaran sanki biraz daha iyi oldu ama yinede en kısa tamirciye götürmem lazım ilerde başka sorunlarda çıkabilir. Yardım eden arkadaşlar sağolun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...