N serisine verilen paraya yazık..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
N serisine verilen paraya yazık..
işte linki tıklayayın.. en hafif telefonları 156 gram ağırlığında. ve birinde olan bir özellik diğerinde yok... her zamanki nokia hastalığı tabi.. :lol2:

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by abuvice@Aug 30 2005, 04:43 PM
işte linki tıklayayın.. en hafif telefonları 156 gram ağırlığında. ve birinde olan bir özellik diğerinde yok... her zamanki nokia hastalığı tabi.. :lol2:
[post=149474]Quoted post[/post]​

yaw yanlısın var n70 128 gramdı galiba

karizma

karizma

Üye
N90 = 173g
N91 = 160g
N70 = 126g ;)

iOS Developer

iOS Developer

Üye
herkesin kendi gorusu saygı duyarım!!!

metintekin

Üye
bence 4 gb hafızaya göre ağırlığı normal.

free

free

Üye
n70............carl zeis yok,ama en tam n70 genede
n90............radyo ve titreşim yok
n91............carl zeis ve flaş yok wlan var,hdd var,bu hdd hala ?

fiyatlat ise 1350-1750 arası gezer çok para

deliii

Üye
Originally posted by free@Aug 31 2005, 12:18 PM
n70............carl zeis yok,ama en tam n70 genede
n90............radyo ve titreşim yok
n91............carl zeis ve flaş yok wlan var,hdd var,bu hdd hala ?

[post=150372]Quoted post[/post]​

İşte düz NOKIA mantığı.
Şu üç telefonu tek telefon haline getire bilirdi. Ama bu kadar satmazdı.

berkant10

berkant10

Üye
n91 idare eder ama nokia insanlara bunları farklı telefonlarmıs gibi satacak(her zaman da bole yapmıyomu) valla bundan sonra telefon alırsam ya sony ericsson ya da samsung alırım

katibim

katibim

Üye
peki k750i ve w800i ikizine ne demeli aynı telefonları farklı bir tel gibi satıyor sony e.

CooL'n'Quiet

Üye
Originally posted by katibim@Aug 31 2005, 02:23 PM
peki k750i ve w800i ikizine ne demeli aynı telefonları farklı bir tel gibi satıyor sony e.
[post=150485]Quoted post[/post]​

hehe harbiden haa k750 alanlara ayıp oldu.hemen arkasına k750yi biraz cilalayıp w800 ü cıkardılarSE nin yaptuğu cok ayıp :eksi: :nono:

free

free

Üye
k750i ve w800i arasında ufak farklar var,
ama n serisi arasında n70 dışında telefonlar eksik,fiyatı w800i nin uçuş modunda zaten

CooL'n'Quiet

Üye
ufak farklar için 2 ayrı telefon yapmaya değmez ben burda nokia yıda savunmuyorum onlarda 7610-6670 6680-6681 gibi ikiz telefon yapıyolar cok ufak farklar koyuyolar ben bunu yapan tüm firmalara karsıyım.Zamanında millet t610a yöneldi ardından t630 cıktı sadece kamera fakı vardı..
k750 ve w800 de böyle...w800 e ekliyecekleri sonradanmı akıllarına geldi?gecen sürede teknolojimi ilerledi?ha şunu k750 ye baştan koysaydınız...

MagNum

MagNum

Üye
Bencede cok sacma ayni tel i ayri ayri isimlerle yaptılar pehh :eksi:

FrontmaN

FrontmaN

Üye
n91 nerdeyse pda ağırlığında yarım kilo yapsaydınız bari...

metintekin

Üye
adamların sayış stratejisi öyle wallahi. aynı maldan 2 farklı şekilde üretip seçimi alıcıya bırakıyolar. onun yerine yeni modeller için wakit harcasalar çok daha iyi olur. :)

emreakcali

emreakcali

Üye
yaw zaten kimsenin para felan verdigide yok herkes bekliyo ucuzlasin msla ben n70 alacam ama mutlaka alacam ama almanyada faturali verdikleri zaman alacam :D asla vermem okadar para :wacko:

berkant10

berkant10

Üye
valla o konuda bende s.ericcsona bence k750i daha guzel bi telefon zaten ozellikleri de aynı gibi ama olsun nokia senelerdir aynı politikayı izliyo onlarda kıskandı herhalde

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Originally posted by berkant10@Aug 31 2005, 04:44 PM
valla o konuda bende s.ericcsona bence k750i daha guzel bi telefon zaten ozellikleri de aynı gibi ama olsun nokia senelerdir aynı politikayı izliyo onlarda kıskandı herhalde
[post=150635]Quoted post[/post]​

+1 ;;)

CooL'n'Quiet

Üye
Originally posted by berkant10@Aug 31 2005, 04:44 PM
[post=150635]Quoted post[/post]​

s.e daha önce t610 t630 ikizleriylede aynı politikayı uygulamıstı..
ayrıca p900-p910 da benzer örnekler ;)

abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by katibim@Aug 31 2005, 02:23 PM
[post=150485]Quoted post[/post]​
yok dostum ben yıllardan beri se kullanırım. ve bu 2 telefon piyasaya çıkmadan 4 ay öncesinden incelemeye başlamıştım.
w800i tamamen se telefonlarını hiç kullanmayanlara yönelik bir telefon. (walkmeni olması sony MEGA BASS ı olması gsm i kapalı müzik dinleyebilme özelliği bunlar zaten hemen hemen k750 i de de var. ama w800i diğer markalardan tüketici kapmak için piyasaya sürülmüş bir telefon. gerçekten de doğru bir taktik. elinde nokia olanlar ilkkez hep se w800i almışlar k750 i yerine görüyorum.

k750i ise se nin kalitesini bilenlerin asla vaz geçemeyeceği bir telefon. ;;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt