N-Gage qd Nasıl??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
    Konu Sahibi
N-Gage qd Nasıl??
Arkadaslar çok kararsızım n-gage qd alıcam su aralar nette buldum 338 ytl sıfır 2.yıl garanti var iste alayımmı sizce almaz isem bu hafta 6630'un üzerine 100 ytl verip 2.ci el garantili k750i alacam ama ben se istemiyom ayrıca qd oyun falan oynama oldugu için onu istiyom çok kararsız kaldım içmden qd geçiyo onu alırsam 6 ay 6630 ile idare edicem daha az da olur ama bakacaz sizce qd alayımmı sıfır 338 ytl 2.yıl garntili ayrıca bide 512 mb rs-mmc alıcam oyun oynucam onu hiç satmayı düsünmicem garanbtili ve bi sorun olmıyacak.

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
n-gage alıncaksa classic olmali bence ;;) stereo radyo ve mp3 calar cok onemli ozellikler

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by DeLmIrA@Oct 26 2005, 11:52 PM
n-gage alıncaksa classic olmali bence ;;) stereo radyo ve mp3 calar cok onemli ozellikler
[post=200030]Quoted post[/post]​

Radyo ve mp3 önemli deil..benim için...

ayrıca bende clasic almıstık kuzene bende bayagı kurcaladım berbat kötü idi bana göre ondan 140 ytl saatık clasici

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
nie usta nesini begenmedin classic.in :huh:

ayrıca classicle qd arasında tek fark radyo ve mp3 calar gerisi aynı yane classic,i begenmediysen qd,yide sewmemen lazım :D şeklini sewiosan bilemem tabi ama bence işlevsellik ilk sırada gelio ;;)

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by DeLmIrA@Oct 27 2005, 12:00 AM
nie usta nesini begenmedin classic.in :huh:

ayrıca classicle qd arasında tek fark radyo ve mp3 calar gerisi aynı yane classic,i begenmediysen qd,yide sewmemen lazım :D şeklini sewiosan bilemem tabi ama bence işlevsellik ilk sırada gelio ;;)
[post=200043]Quoted post[/post]​

menüsü kötü.çok büyük.biraz tuhaf ayrıca clasic bize burda 200 ytl den asgı yok bizim kuzen 140 sattı.ben qd sıfır 338 ytl 6 taksit alıcam..

marmarafb

Üye
arkadaslar qd ye blz haric oyun yukleyemıom dıe duydum bu dogrumu herhangi bir bılgısı olan varmı???

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by marmarafb@Oct 28 2005, 04:41 AM
arkadaslar qd ye blz haric oyun yukleyemıom dıe duydum bu dogrumu herhangi bir bılgısı olan varmı???
[post=200771]Quoted post[/post]​

alakası yok.

tabi yüklemeyi bilmiyorsan yükleyemezsin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...