N-gage Oyunları Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

buyuleyici_kiz

Üye
    Konu Sahibi
N-gage Oyunları Yardım
Slm arkadaşlar N-Gage orunları telefona mesela 3230 a nasıl kuruluyor bileniniz varmı?
Şimdi ben oyunu açıyorum APPS, LIBS, PROGRAMS diye 3 klasör var ya bunun sonrası?
Forumlarda anlatılmış ama ben hiçbirşey anlamadım
Yani şimdi ben neyi neyin içine atacağım acaba?
Birde blzinstapp diye bi program var bu ne işe yarıyo?
Ben şu ana kadar hiç blz uzantılı bir N-Gage oyunu görmedim Please

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
şimdi;

oyun klasorundeki app.dosyasını telefonun applications dosyası icine ve oyun klasorundekı libs klasoru telefonun libs klasoru ıcıne atıosun

blzinsapp;

bazı oyunlar ugrastırmamak ıcın otomatik bi duzene getirilio ve buda blz oluo telefondaki program o dizini acıp otomatık kuran bi sistem bi nevi bilgisayardaki winzip veya winrar...tony hawks pro skater ve pandemonıum gibi oyunlar (yani sitede werilen halleri) blz şeklinde mesela

buyuleyici_kiz

Üye
    Konu Sahibi
Pekiyi programs klasörü ne işe yarıyor?
+ Oyunu nasıl açacağım pekiyi?

chawush

Üye
<div class='quotetop'>(buyuleyici_kiz &#064; Nov 25 2005, 12&#58;09 AM) [post=214472]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Pekiyi programs klasörü ne işe yarıyor?
+ Oyunu nasıl açacağım pekiyi?
[/b][/quote]
nasılki e:/system/ içinde APPS , LIBs klasörleri varsa aynı şekildede program klasörü olacak
+ bütün işlemleri yaptıktan sonra oyunun icon u menüde çıkacaktır.&#33;

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
<div class='quotetop'>(buyuleyici_kiz &#064; Nov 24 2005, 09&#58;26 PM) [post=214383]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Slm arkadaşlar N-Gage orunları telefona mesela 3230 a nasıl kuruluyor bileniniz varmı?
Şimdi ben oyunu açıyorum APPS, LIBS, PROGRAMS diye 3 klasör var ya bunun sonrası?
Forumlarda anlatılmış ama ben hiçbirşey anlamadım
Yani şimdi ben neyi neyin içine atacağım acaba?
Birde blzinstapp diye bi program var bu ne işe yarıyo?
Ben şu ana kadar hiç blz uzantılı bir N-Gage oyunu görmedim Please
[/b][/quote]

Şimdi APPS, LIBS, PROGRAMS klasörleri mevcut dimi sende ozman bi tane System Klasörü olustur... ve içine at

Sora oyunu tele nasıl atıcaksın Card Reader ile yada Data Kablosu ile

Data ile atıcaksan = Pc suiteni aç orda Dosya Aktara tıkla ordan 3230 çıkacak içine gir ordan Hafıza kartına gir sonra hafıza kartının menüsünde iken System klasörünü yapıstır..Bittiginde oyun Menüde olacaktır.

Card Reader ile Bilgisayrımdan MMC kartın Örnek. H ise ile gir ( Orda MMC kartının ismi yazmakta Benimki Orn Mc Kin ) sonra girdiginde Nokia v.s Klasörler vardır sen bos bi yerde yapıstırcan.. ve bittiginde oyunu menüde görcen ...

ve System klasörü gizli klasördür.ondan Denetim masası/Klasör secenekleri/Görünüm/Gizli klasörleri göster diyip gizli klasörleri görebilirsin....

Kin a.k.a Son Darbe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt