N-gage oyunları hakkında proje

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xrz

Üye
    Konu Sahibi
N-gage oyunları hakkında proje
Akadaşlar bir çok kişinin şikayet ettiği sorunlar
1.ben bu n-gage oyununu nası yükliycem

n-gege oyunlarını sisi yapalım dedik cihaz hafızası yetersiz kalıyor en iyisi BLZ yi kullanmak şöyle birileri eğer bize normal n-gage yi BLZ yapacağımız linki verirse bütün n-gage oyunlarını BLZ yapalım(gönüllüler aranıyor)

2.ben bu oyunu nası silcem

Bildidğiniz üzere n-gage oyunları tamamen kalkmıyor libs'te dosyalar kalıyor bunuda çözdüm şöyle ilk önce PC de oyun dosyalarıyla aynı isimde boş *.txt oluşturucaz(telefonda da yapılabilir) sonra telefona atıp uzantısını değiştiricez *.aif *.app *.dll vs vs sonra KVT SYMBİAN INSTALLER i kullanarak telefona yüklüyoruz tabi yükledikten sonra yöneticiden gözükür neyse bir file manager yardımıyla C:/system/install(ya da 6600 ve üstü için E:/system/install de olabilir) den dosyayı alıyoruz ve upload ediyoruz ve aynı şekilde başka telefonların *:/system/install e attık mı artık oyun silinebilir hatta bir örnek

Normal n-gage oyununu BLZ formatına çeviren program bildiğim kadarıyla var yani kesin..... olabilir bi maxicepli bahsetmişti neyse onu bulmanız ve upload etmeniz malum ben sizlere internet cafelerden ulaşıyorum ve bir PC im bile yok

xrz

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar linkteki dosya olmamış özür dilerim neyse siz mantığını kavradıysanız sorun yok

PaNTeR

Üye
Ben n-gage oyunlarının çoğunu sis yaptım, hiç bir problem olmuyor... Artı olarak Yöneticiden de kaldırılabiliyor. Senin dediğini de anladım ama bayağı zahmetli. BLZ maker olması lazım, onu buluruz bulmasına da, bir de silici yapıp uğraşmak lazım... Ben hala sis'ten yanayım ;;)

Alive

Alive

Üye
Originally posted by PaNTeR@Oct 5 2005, 06:04 PM
Ben n-gage oyunlarının çoğunu sis yaptım, hiç bir problem olmuyor... Artı olarak Yöneticiden de kaldırılabiliyor. Senin dediğini de anladım ama bayağı zahmetli. BLZ maker olması lazım, onu buluruz bulmasına da, bir de silici yapıp uğraşmak lazım... Ben hala sis'ten yanayım ;;)
[post=185314]Quoted post[/post]​

Bence gereksiz :P

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by Alive+Oct 5 2005, 06:28 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(Alive &#064; Oct 5 2005, 06:28 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-PaNTeR@Oct 5 2005, 06:04 PM
Ben n-gage oyunlarının çoğunu sis yaptım, hiç bir problem olmuyor... Artı olarak Yöneticiden de kaldırılabiliyor. Senin dediğini de anladım ama bayağı zahmetli. BLZ maker olması lazım, onu buluruz bulmasına da, bir de silici yapıp uğraşmak lazım... Ben hala sis&#39;ten yanayım ;;)
[post=185314]Quoted post[/post]​

Bence gereksiz :P
[post=185325]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

bencede öle gayet kolay yapması..

Nike

Üye
Bence sis dosyası halinde daha iyi

sis

Üye
Arkadaşlar buraya birkaç sis n-gage oyununu upload etseniz ne güzel herkes yararlanmış olur. Ben de heryerde arıyordum zaten ama bulamıyorum bi türlü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...