N-gage Oyun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

giantic88

Üye
    Konu Sahibi
N-gage Oyun
Arkadaşlar ben bu n-gage oyun bölümünden asphalt urban gt oyununu 6600 telefonuma attım ama grafikler bozuk çalışıyor.. bunu düzeltmek için ne yapabilirim? Acil Cevap Bkliyorum.. Tşkürler

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
orda patchler war onlari kur bide öle dene düzelmesse duzgun calısmıcak demektir

madmann

madmann

Üye
bununla ilgili bi başlık vardı zaten arama yaptırırsam bulursun ben çalıştığını dumuştum hiç olmazsa bi 6630 color fix i dene

giantic88

Üye
    Konu Sahibi
tamam kardeş çok teşekkür ettim. zaten n-gage bölümünde hangi telefonda hangi oyun çalışıyor diye bir bölüm varmış.. orada da renk sorunu var yazmışlar.. neyse artık bizde başka bir şey yükleriz..

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
<div class='quotetop'>(giantic88 &#064; Dec 18 2005, 07&#58;45 PM) [post=230437]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Arkadaşlar ben bu n-gage oyun bölümünden asphalt urban gt oyununu 6600 telefonuma attım ama grafikler bozuk çalışıyor.. bunu düzeltmek için ne yapabilirim? Acil Cevap Bkliyorum.. Tşkürler
[/b][/quote]

Selam Arkadasım Oyunun Fix sini yükle direk oyna şimdi sen

bu dosyayı indir içindeki app dosyasını senin oyunun yüklü olan system/apps/6r67 galiba oyun ismi olan içine gir app ile degiştir sonra oyunu rahat oynarsın..

giantic88

Üye
    Konu Sahibi
baba müthişsin ya .. oyun mis gibi çalışıyor.. sen bide bana bu fixleme olayını nasıl yapacağımı (diğer oyunlar için ) öğretebilirmisin? yani hangi programla falan.. çok teşekkür tekrardan

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
<div class='quotetop'>(giantic88 &#064; Dec 18 2005, 08&#58;44 PM) [post=230476]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
baba müthişsin ya .. oyun mis gibi çalışıyor.. sen bide bana bu fixleme olayını nasıl yapacağımı (diğer oyunlar için ) öğretebilirmisin? yani hangi programla falan.. çok teşekkür tekrardan
[/b][/quote]

Valla Baska Oyunlar fix olrak yok..çünkü cr*ckerler cr*ckliyo...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt