n-gage için yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

walkiegp

Üye
    Konu Sahibi
n-gage için yardım
selam bende n-gage var pc ye bağlıyorum usb den, telin ekrannda bi işaret çıkıyo fakat pc algılamıyo (fotoğraf makinasnn kablosu ama girişler aynı) acaba bi driver veya programmı lazım bilmiyorum. bi arkadaş n- gage in içinden bi dosya silinmiş olabilir dedi bilen varsa bana yollayabilirmi acaba?
teşekkürler şimdiden...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bence USB Girişinde kullandığınız kablodan kaynaklanıyor.

walkiegp

Üye
    Konu Sahibi
zannetmiyorum fotodan resimleri alıyorum. ve fotoyu çıkartıp teli takıyorm tel algılıyo hatta ekranda bi işaret çıkıyo ama pc de bi olay yok...

xrz

Üye
UYARIYORUM HAFIZA KARTINI PCDEN BİÇİMLENDİRMEYİN(n-gagecilerin tümüne sesleniyorum)
biçimlendirseniz bile fat32 idi heralde bu formatta biçimlendirmeyin ama DUUR bi yol geldi aklıma card readre tak mmc medic programıyla biçimlendir belki bi faydası dokunur

chawush

Üye
Originally posted by xrz@Nov 17 2005, 11:25 AM
UYARIYORUM HAFIZA KARTINI PCDEN BİÇİMLENDİRMEYİN(n-gagecilerin tümüne sesleniyorum)
biçimlendirseniz bile fat32 idi heralde bu formatta biçimlendirmeyin ama DUUR bi yol geldi aklıma card readre tak mmc medic programıyla biçimlendir belki bi faydası dokunur
[post=210350]Quoted post[/post]​
hiçbir faydası olmuyor bizzat denenmiştir. ;)

xrz

Üye
Herkes bu yoldan bi kere geçiyo bizim amacımız engellemek

chawush

Üye
Originally posted by xrz@Nov 17 2005, 11:55 AM
Herkes bu yoldan bi kere geçiyo bizim amacımız engellemek
[post=210376]Quoted post[/post]​
aynen
öyle olmasa ne işimiz var bu forumda.! ;;)

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
usb probleminin çaresi flash,tadir arkadaslar tecrubeyle sabittir ;;)

jackjack

jackjack

Üye
usb den görmemesinin bir sebebide hafıza kartının şifreli olması şifreyi kaldır öle dene..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt