N-gage 1.40.1557 Signed (Son Sürüm Çalışan Link)+ Oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

akbaşveysel

Üye
installing ngage yükledikten sonra sonunda şöyle bir hata veriyor please reboot your device after installion

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
:tşk:

akbaşveysel

Üye

Evet deneyebilirsin ama çalışan link bulamayabilirsin. Nokia süit ile en son yazılımı yeniden yükle dersen de gelir.
hac siz de aynı hatayı verdi telin eski versionunda çalışmıştı bununla ilgisi olabilirmi acaba.

bayon

Üye
    Konu Sahibi
hac siz de aynı hatayı verdi telin eski versionunda çalışmıştı bununla ilgisi olabilirmi acaba.
yok ya telefonun versiyonuyla alakası yoktur isterseniz dediğimi yaparak yükleyin (hacksiz ken telefonun tarihini 2011 yapıp öyle yükleyin

akbaşveysel

Üye

yok ya telefonun versiyonuyla alakası yoktur isterseniz dediğimi yaparak yükleyin (hacksiz ken telefonun tarihini 2011 yapıp öyle yükleyin
dediginiz gibi hard format atıp hack lemeden yaptım sonuç gene aynı

bayon

Üye
    Konu Sahibi
olmadı bir türlü hep aynı hatayı veriyor:vur hack le ilgilimi acaba.

ben anlayamadım valla isterseniz size yüklediğim nokia suit ile yazılımı tekrar yükleyin otomatik ngage geliyor telefona size de sadece hack ve oyun yüklemek kalsın

akbaşveysel

Üye

ben anlayamadım valla isterseniz size yüklediğim nokia suit ile yazılımı tekrar yükleyin otomatik ngage geliyor telefona size de sadece hack ve oyun yüklemek kalsın
Herşeyi deneme ragmen sonuç olumsuz ngage ınstaller yaparken arka planda versionla gelen ngage modülün logosu görünüyor sanırım bu versionda başka bir ngage sürümü yüklenemiyor
Ya tel i eski versio na çevirmek lazım yada v35 e uygun oyun bulmak .

bayon

Üye
    Konu Sahibi
Herşeyi deneme ragmen sonuç olumsuz ngage ınstaller yaparken arka planda versionla gelen ngage modülün logosu görünüyor sanırım bu versionda başka bir ngage sürümü yüklenemiyor
Ya tel i eski versio na çevirmek lazım yada v35 e uygun oyun bulmak .
Sorun halledildi

musatfa17

Üye
kardeş programı link olarak değil de ek olarak eklersen sevinirim

bayon

Üye
    Konu Sahibi
kardeş programı link olarak değil de ek olarak eklersen sevinirim

öyle bi hakkım yok ama moderatör arkadaşlara bi söyleyeyim yalnız şöyle birşeyde var bouyutundan dolayı ek olarak eklenmeye bilir

WanWan

Üye
symbian fp2 de çalışır mı ?

bayon

Üye
    Konu Sahibi
fp2 den kasıt hangi fp2 ? s60v3 mü s60^3 mü ?

halilbayhan3

Üye
kardasım bana e5 te calısan bı tane bulsana yaw. Butun forumdakı hepsını denedım olmadı yaw.

bayon

Üye
    Konu Sahibi
program bulsan bile oyunlar uyumlu olurmu onu bilmem

Üst Alt