N 900 flash atma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ustura42

ustura42

Üye
    Konu Sahibi
N 900 flash atma
ARKADAŞLAR N 900 E DİĞER SYMBİAN CİHAZLAR GİBİ Phoenix PROGRAMI İLE FLASH ATILAMIYORMU. ATILIYORSA AYNI YÖNTEMLE Mİ?

mert_1047

mert_1047

Üye
Hayir n900 e phoenixle & jafla flash atamazsiniz prosedur biraz farkli az sonra link bulup vereyim.

N900 e flash nasil atilir buradan ayintili olarak inceleyebilirsiniz

http://meegoturkiye.org/forum/5-adımda-hard-format-atarak-fw13ü-zahmetsizce-yüklemek

ustura42

ustura42

Üye
    Konu Sahibi
Peki son sürüm 1.3 mü ve tam sürüm mü yoksa beta mı

osmanayman

osmanayman

Üye
Tam sürüm... Kur teli aç wi-fi bağla yeni güncelleme diyecek... Son güncelleme de (1.3.1) kurulmuş olacak... Selametle...

ustura42

ustura42

Üye
    Konu Sahibi
son bir soru daha şimdi sipariş verdim n900 alıyorum. üzerinde hangi sürüm var bilmiyorum. direk ovi suite ile güncelleme yaparak 1.3.1 sürüme yükseltebilirmiyim. yani flas atmam şart mı.

osmanayman

osmanayman

Üye
Tahminimce 1.3 ile gelir... Ovi suite gerek olmadan direk wi-fi bağla kendisi görecektir zaten güncellemeyi... Tek yapacağın güncellemek olacak... Zaten son güncellemenin de bi getirisi yok sadece bir güvenlik güncellemesi... Sertifikalarla alakalı... Selametle...:oke:

----------Eklendi @ 12:56:08 ---------- Yazıldı @ 12:55:11 ----------

Hayırlı olsun bu arada... Her konuda yardımcı olmaya çalışırız İnşallah...

ustura42

ustura42

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkür ediyorum. çok sık sorularım olacak çünkü maemo deneyimim hiç yok. symbian hakkında birçok konunun üstesinden gelirim ama maemo ilk olacak. yardımlarınızı esirgemezseniz çok sevinirim. şimdiden çok teşekkür ederim.

osmanayman

osmanayman

Üye
Elimizden geldiğince...:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt