myphone m47

Sponsorlu Bağlantılar

tapdk

tapdk

Üye
    Konu Sahibi
myphone m47
arkadaslar bende myphone m47 var ama telefon cınce menude suan ayarlarında tr ye nasıl cevırırım elınde bu bılgılere sahıp olan varmı yardımlarınızı beklıyorum ...

Xx_HoGaN_xX

Xx_HoGaN_xX

Üye
Bende almayı düşünüyorum ama hiç kimse övmüyor ve alma diyor.

aysal77

Üye
Arkadasım oncelıkle bende aynı telefonu aldım 2 gun oluyor ve gayet memnunum hiç bir yerinde ve kullanımında sorun yok cok şukur sana yardımcı olabılrısen ne mutlu
1.Öncelikle tuş kılıdını actıktan sonra ana menüde en alt tarafta 4 tane simge var onlardan AYARLAR simgesini yanı soldan 4. simgeyi ac.
2. Açılan menüden üstten aşağıya dogru 8. simgeyi tıkla ve genel ayarla menusu acılacak.
3 yine üstten aşagıya dogru kaydırarak 13. sımgeyı tıkla ve dil ayarlarına gırmıs olucaksın buradan TR seçeneğini bul ve ust sag köşede (şarj göstergesi altı) tamam butonu bulunuyor buldan tamam dıyım yapabılırsın.

İNŞALLAH YARDIMCI OLABILMİŞİMDİR.

caglet

caglet

Üye
Teşekkürler bilgi için...:D

batuhan1999

Üye
my phone m47 yi Türkçeye çevirmek için tuştakımından *#0090# yazıp sım1 veya sım2 onayladığınız zaman Türkçe menüye geçmiş olur. (çok detaya gerek yok)

spy ghost

spy ghost

Üye
teğmenim gerçekten alma bende de var kenarda boş boş duruyor nokianın antikalarını kullan onu kullanma

zeyno1973

Üye
ayarlara girip telefon ayarlarını (yeşil kutu içinde telefon resmi olan) seçiyorsun üstten 4.ye tıkla yeni açılan sayfada üstten 8. türkçe oluyor umarım yardımcı olabilmişimdir

zeyno1973

Üye
benim m47 im var bir haftadır kullanıyorum çok memnundum ama bu sabah konuşmak istediğimde karşı tarafın sesi bana geliyor fakat benim sesim gitmiyor ne yapabilirim saygılar

Üst Alt