MX Player Pro v1.9.24 [Color Mod]

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
MX Player Pro, Android cihazlar için yayınlanan alternatif video oynatıcıdır. Android 4.0 ve üzeri gerektirir.

MOD:
Based on MX Player Pro v1.9.24 Patched/AC3/DTS
Replace active icons with colored ones, except for the main settings menu (the color is displayed depending on the theme)
Languages RU, UK, EN
Renamed to MX Video
Icon replacement
Optimization

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
  • Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt