Uygulama Mx player pro istek

Sponsorlu Bağlantılar

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Mx player pro istek

Mx player in pro version u yüklüyorum yüklenmedi diyor öbürünü yüklüyorum lisans hatası Lucky patcher le yamaliyom
Uygulama yüklenmedi delircemm
Yardim edin
Normal versiyonu kasıyor reklam var google playden satın alsam iade etsem 15tl istiyor bende 14.62 var offff

damonbehrens

Üye

Mx player in pro version u yüklüyorum yüklenmedi diyor öbürünü yüklüyorum lisans hatası Lucky patcher le yamaliyom
Uygulama yüklenmedi delircemm
Yardim edin
Normal versiyonu kasıyor reklam var google playden satın alsam iade etsem 15tl istiyor bende 14.62 var offff
Nereden indiriyorsunuz ve telefon modelinizi ogrenebilir miyim?

LON-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

damonbehrens

Üye
ibrother

ibrother

Üye
Al bu kesin çalışan pro sürüm kendim kullanıyorum site revdl Google a yaz o site her zaman en güncel sorunsuz pro yı verir

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Yok yüklenmedi diyor yüklenen de lisans hatası veriyor hay telefon gibi

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Başka uygulamada buna benzer yüklenmedi hatası alıyor musunuz? Farklı bir kaç uygulama daha yükleyip dener misin, bir bak bakalım başka hata alıyor musun. Telefon ile ilgili bir sıkıntı olabilir diyecem ama :allalla:

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Başka uygulamada buna benzer yüklenmedi hatası alıyor musunuz? Farklı bir kaç uygulama daha yükleyip dener misin, bir bak bakalım başka hata alıyor musun. Telefon ile ilgili bir sıkıntı olabilir diyecem ama :allalla:
Şuana kadar yüklediğim bütün uygulamalar yüklendi sd karttan mx player pro hariç sıkıntı var telefon la alakalı bncede ama niye sadece mx player pro da?

meyrock

meyrock

Üye
Şuana kadar yüklediğim bütün uygulamalar yüklendi sd karttan mx player pro hariç sıkıntı var telefon la alakalı bncede ama niye sadece mx player pro da?
Samsungda daha önce başına gelen olay ile ilgili olabilir senin sorunun.

Olay şu ki ; telefonumda orijinal kurulu uygulamanın apk sını ayrıca google dan indirip kurduğumda yüklenmiyordu. Çünkü tele gömülü olan o apk ile çakışıyordu.

Acaba senin teldeki video oynatıcı apk sı ile mi çakışıyor [emoji848]

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ibrother

ibrother

Üye
Ayarlar güvenlik uygulama doğrulama yı kapatıp dene bi.

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Ayarlar güvenlik uygulama doğrulama yı kapatıp dene bi.
Telefon Xiaomi öyle birşey yok mx player pro da sıkıntı sadece yükleniyor
Yüklenen apk da lisans hatası veriyor öbür apklar Yüklenmiyor

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Bende aynı sorun vardı ama başka apk yükleyince sorun gitmişti
Benim telefon samsung idi tanıdığım birinde senin Telefondan var ama denemem için zamana ihtiyaç var işler yoğun fırsat bulursam cevap yazarım sd maid yükle uygulama atıklarını temizle birde öyle dene

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115

Üst Alt