müzik çalarda albümler var şarkı yok ?

Sponsorlu Bağlantılar

jdmsaint

jdmsaint

Üye
    Konu Sahibi
müzik çalarda albümler var şarkı yok ?

neden olabilir ?

Warnings

Üye
Bunları Sabit Konudan Sorarsanız Daha İyi Olur :D :sirit: Sorunuza Gelirsek Kapatıp Açıp Tekrar Deneyebilirsin.

respection123

Üye
yandex e upload etmek yerine hızlı resime upload edip linki yapıştrsan direk foto görünür.

beats

beats

Üye

Düzeltmeyi deneyebilirsiniz. Benzer konular var arama motorunda aratın.

Unutmadan :sirit:

jdmsaint

jdmsaint

Üye
    Konu Sahibi
ie upload desteklemiyor :(

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Atilla hocam sizin verdiğiniz uygulama arkadaşın sorununu halledebilecek birşey değil.Sizin verdiğiniz uygulama şarkılara resim buluyor sadece.Arkadaşın sorunu ise müzik çaların albümler kısmında gözükmesine rağmen şarkılar kısmında hiç bir şarkının olmaması sorunu bu.

Benim önerim telefonunuzu bilgisayara takıp telefonunuzu bir virüs taramasından geçiriniz.Bir virüs yüzünden bu sorun olabilir onun dışında şarkıları albüm olarak (klasör olarak attıysanız ilk başta) attıysanız hepsini oradan geri silip teker teker klasör olmadan direk müzik dosyasının içine atmayı deneyiniz.

• Beğen
Tepkiler: beats ve jdmsaint
jdmsaint

jdmsaint

Üye
    Konu Sahibi
Atilla hocam sizin verdiğiniz uygulama arkadaşın sorununu halledebilecek birşey değil.Sizin verdiğiniz uygulama şarkılara resim buluyor sadece.Arkadaşın sorunu ise müzik çaların albümler kısmında gözükmesine rağmen şarkılar kısmında hiç bir şarkının olmaması sorunu bu.

Benim önerim telefonunuzu bilgisayara takıp telefonunuzu bir virüs taramasından geçiriniz.Bir virüs yüzünden bu sorun olabilir onun dışında şarkıları albüm olarak (klasör olarak attıysanız ilk başta) attıysanız hepsini oradan geri silip teker teker klasör olmadan direk müzik dosyasının içine atmayı deneyiniz.

o şekilde yaptım. Hatta Windows Phone uygulamasıyla tek tek eşitledim yine aynı

beats

beats

Üye

Öyle aklımda kalmış sağol.
o şekilde yaptım. Hatta Windows Phone uygulamasıyla tek tek eşitledim yine aynı
WP pc uygulamasıyla da düzgün olmuyorsa media playerı aç cihazı bağla şarkıları mp görecektir onda da isimler yoksa problem telefondadır.

• Beğen
Tepkiler: jdmsaint
jdmsaint

jdmsaint

Üye
    Konu Sahibi
Öyle aklımda kalmış sağol.

WP pc uygulamasıyla da düzgün olmuyorsa media playerı aç cihazı bağla şarkıları mp görecektir onda da isimler yoksa problem telefondadır.

media player görüyor hatta mix radio da görüyor ama müzik çalar bi türlü görmüyor :(