Müthiş buluş "Alkolazer"

 • 30 Ekim 2010
 • 433 Okunma
 • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenen güvenlik fuarında, alkollü sürücüleri tespit eden lazer aleti ilgi odağı oldu.
  14. Uluslararası İnterpolitex-2010 fuarı kapsamında Rusya İçişleri Bakanlığı'nın sergilediği ürünler arasında yer alan "alkolazer" aleti, arabadaki alkol oranını araç seyahat halinde iken tespit edebiliyor. Rusya istihbaratı FSB, İçişleri Bakanlığı ve Acil Durumlar Bakanlığı'nın katıldığı fuarda çok özel güvenlik araçları ve silahlar ziyaretçiler tarafından ilgiyle izleniyor.

  Moskova'nın Genel Rusya Sergi Merkezi'nde (VVTS) açılan uluslararası fuarın organizatörlüğünü İçişleri Bakanlığı ve Rusya Federal Askeri-Teknik İşbirliği Servisi yapıyor. Bu yılki etkinliğe FSB de baş organizatör olarak katılıyor. Fuarla ilgili açıklama yapan İçişleri Bakan Yardımcısı Sergey Gerasimov, sergide on binden fazla güvenlik aracı ve silahının yer aldığını belirtti. Rus yetkili, bazıları aletlerin ilk kez sergilendiğini aktardı.

  Sergiye toplam 293 Rus ve 26 yabancı silah ve güvenlik aracı üreten şirketler katılıyor. İnterpolitex uluslarası fuarı 1992 yılından itibaren Moskova'da düzenleniyor.
   


  Yazan: Burak
 2. haberde duymuştum bence süper bir alet :)
   
 3. bencede.
   
 4. beni yakalamasında :ehe
   
 5. o ne be?
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/11/2018 - 18:37