Mustafa Denizliden Açıklama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
    Konu Sahibi


rriyet gazetesinde bugün "İyi Dedim Alın Demedim" başlığı ile yayımlanan asılsız haberle ilgili Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli'nin açıklamasıdır:


Haberde yer alan futbolcumuz Rodrigo Tabata'nın transferi için Başkanımız Yıldırım Demirören'e, "Evet ben “İyi futbolcu” diyordum ama hiçbir zaman “Alın” demedim" şeklinde bir beyanda asla bulunmadım.
Transferlerin tamamı bilgim ve onayım doğrultusunda yapılmıştır.
Söz konusu haberdeki iddiaların tamamı asılsızdır.
Şampiyonlar Ligi'nde Vfl Wolfsburg ile oynayacağımız bu kadar önemli bir maçın öncesinde böyle bir haberin yapılmış olması maksatlı ve manidardır.
Kamuoyunun bilgilerine saygılarımla sunarım.

 
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Mustafa Denizli bile pişman oldu sanırım.:ehe
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

ibrahim539
Cevap
1
Görüntüleme
483
LAZOFLU
NoScatter
Cevap
0
Görüntüleme
320
NoScatter
ibrahim539
Cevap
0
Görüntüleme
394
ibrahim539
BESTGEOGRAPHER
Cevap
1
Görüntüleme
273
spy ghost
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt