Muslera daha ne yapsın!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Muslera daha ne yapsın!

[h=2]Galatasaray dün Old Trafford'dan puanla ayrılsaydı, Muslera tam anlamıyla Manchester panteri ilan edilebilirdi.[/h]
Zira Uruguaylı eldiven, karşı karşıya kaldığı pozisyonda Carrick’ten yediği golün dışında kalesine adeta duvar ördü. Birçok pozisyonu vücudunun hemen hemen her kısmını kullanarak çıkaran 26 yaşındaki file bekçisi, Nani’nin kullandığı penaltı vuruşunda nefis bir kurtarışa imza atarak takımına hayat verdi. Ancak 90 dakika sonunda Aslan sahadan yenik ayrılınca, Muslera büyük üzüntü yaşadı. Yine de Uruguaylı bu performansıyla “Hayalim” dediği Premier Lig’e belki de bir adım daha yaklaştı.

clawiss

clawiss

Üye
Muslera sahanın en iyisiydi selçuk ve melo hayal kırıklığı yaşattı bana hamit de kendini şampiyonlar ligine sakladığını gösterdi

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Carrick soğuk kanlılıkla rahat bi gol attı

haltie

haltie

Üye
Kurtardigi penaltı tam bir uzmanlık işi

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
Muslera sahanın en iyisiydi selçuk ve melo hayal kırıklığı yaşattı bana hamit de kendini şampiyonlar ligine sakladığını gösterdi
Bunu ben maçtan önce çoğu arkadaşıma demiştim. Selçuktan felan bu maçta birşey beklemeyin diye Hamit büyük maçların adamı olduğunu kendisinin o maçların adamı olduğunu gösterdi. Galatasaray beklenenden çok iyi oynadı 2-3 top direkten döndü yüzde yüz pozisyonlar değerlendiremedi ama iyi sinyaller verdi bileğinin hakkıyla çıkar gruptan bence.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
ah bide 2 penaltımız verilseydi 2 1 galiptik :ağlarım:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Nani penaltıyı atmadan önce, kaçıracagini söylemiştim . Çok belli attı atacağı yeri :-)

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...