Music Widget Blue Style By Agus35

akflat

Üye
    Konu Sahibi
Alıntıdır.
musicwidgeticons.mif joshlog mod uyguladığınız hafızaya E/resource/apps dizine atın ve telefonu yeniden başlatın.isterseniz sis dosyasınıda yükleyebip kullanabilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Eduardo58, Jan, bulentcan91 ve 2 diğerleri
asigsasi

asigsasi

Üye
teşekkürler güzel olmuş :)
 

cool_moon

Üye
:tşk:
 
Jan

Jan

Üye
:op::tşk:
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt