Mum Sms 4.16 (SMS'leri şifreleme programı) 1 NUMARAA

Sponsorlu Bağlantılar

keremerson

keremerson

Üye
    Konu Sahibi
Mum Sms 4.16 (SMS'leri şifreleme programı) 1 NUMARAA
program istediğiniz mesajları gizler.. mesajlara girdiğinizde gözükmez fakat mum sms'i açtığınız zaman orda görebilirsiniz.. programı açın.. seçenek deyip şifre koyun.. bundan sonra program açılırken şifre sorar.. programı aktif hale getirmeniz için seçenek deyip "monitor aktif" i seçmelisiniz.. o aktif iken mesaj geldiği zaman göremezsiniz.. gözükmez mesajlarda fakat uyarıyı werir.. ancak programa girdiğiniz zaman görebilirsiniz mesajı.. we "monitor aktif" seçili iken otomatik olarak gönderilen mesajlarıda gizler..

isterseniz bütün mesajları deilde istediğiniz mesajları gizler yada gösterirsiniz.. bunun için mesajın üstüne gelip seçenek deyip "gizle" yi seçebilirsiniz.. kilit işareti çıkacaktır ve programdan çıktığınız zaman mesajlar gözükmeyecektir..

seçenekler - profil - kişisel deyip mesaj geldiği zaman çıkacak yazıyı (normalde 1 yeni mesaj yazıoya hani) deiştirebilirsiniz..

***** lidir.. anlaşıldığı gibi türkçedir.. umarım işinize yarar..

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: celyos34, zeynelcelik, siptes ve 22 diğerleri

keremerson

keremerson

Üye
    Konu Sahibi
bitek raporları gizleyemiyo ama :):) onuda hoşgörün artık ;)

keremerson

keremerson

Üye
    Konu Sahibi
9 kişiden 1 yorum yokmu ?? :(:(

qamsee

Üye
tskleeerr..

keremerson

keremerson

Üye
    Konu Sahibi
önemli deil dostum ;)

keremerson

keremerson

Üye
    Konu Sahibi
33 kişiden 1 tanemi yorum yazan war yaw.. anca sömürün bi teşekkürü çok görün.. (herkes alınmasın böle yapanlar için sölüorum)

S€YF€TTiN

S€YF€TTiN

Üye
paylaşım için saol emeğe saygı

sheyda

Üye
ya bişe sorcam ben bu programı kullandım cok güzel ama gelen msjları acamadım bi türlü sonra kaldırdım programı sildim şimdi bnm tele yine msj geliyo acamıyorumm bulmaıyorum msjları napcam ben ya anlamadımm yardııımm??

worldcild

Üye
sifreni unuttuysan yapacak sımdılık bişi yok paylasım ıcın saol

keremerson

keremerson

Üye
    Konu Sahibi
ya bişe sorcam ben bu programı kullandım cok güzel ama gelen msjları acamadım bi türlü sonra kaldırdım programı sildim şimdi bnm tele yine msj geliyo acamıyorumm bulmaıyorum msjları napcam ben ya anlamadımm yardııımm??

bulamıyorum derken ?? tam olarak nası bi sorun dostum anlayamadım?? belki tarih ayarı yüzünden olabilir bi ona bak derim bazen bendede oluo.. olmassa gene yardımcı oluruz ;):)

keremerson

keremerson

Üye
    Konu Sahibi

yaptınmıı ??

tryblue

Üye
ellerine sağlık harıka bı program bu

dante_devil

Üye
saol kardes cok ısıme yaradı

bmutlu

bmutlu

Üye
teşekkürler

lyrex

lyrex

Üye
ve bu programi getirinede cok tehsekür ediyorum cok süper bisey! elerinise saglik

dharlion

Üye
teşekkürler

Üst Alt