Müjde 13 Temmuz Sonrası Tele Mesaj Geldi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
Müjde 13 Temmuz Sonrası Tele Mesaj Geldi
merhaba. biliyorum çoğumuzda aynı sıkıntı var. ee müjdeyi vereyim artık. 13 temmuz sonrası (8 ağustos) trye gelen telefonuma da kayıt altına alınması için mesaj geldi! imei numarasını da kontrol ettim başka bir imei değil yani! inşallah herkese gelir bu mesaj! saygılar!

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
bir tek bende 13 temmuz sonrası tel var herhalde! aynı durumda olanlara da geldi mi acaba mesaj?

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bunu başka yerde de okudum acaba yarın gidip spot tel alsam mı...

Haberci

Haberci

Üye
Eğer bu tür uygulama çok olursa basına malzeme çıkacak ve hükümet te geri adım için tekrar onları bloke edecekler bilesiniz Kumar oynamayınız.

mustafakarasan

Üye
arkadaslar hattı daha önce kayıtdısı ceple kullandıysanız onun imei numarası adı altında yine mesaj gelebilir sonraki kullandığınız tel kayıtlı olsa bile banada mesaj geldi aveadan ama avea bana jest yapıyor ve butun işlemleri benim yerime kendi hallediyor benden parada almıyor

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ben sana demiştim Necmettin abi..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ben sana demiştim Necmettin abi..

Gokhan43

Gokhan43

Üye
<div class='quotetop'>(mustafakarasan &#064; Dec 6 2005, 06&#58;10 PM) [post=223203]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
arkadaslar hattı daha önce kayıtdısı ceple kullandıysanız onun imei numarası adı altında yine mesaj gelebilir sonraki kullandığınız tel kayıtlı olsa bile banada mesaj geldi aveadan ama avea bana jest yapıyor ve butun işlemleri benim yerime kendi hallediyor benden parada almıyor
[/b][/quote]

Aynısı bana da oldu

LeqendKiLLer

LeqendKiLLer

Üye
Çok Saol .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt