Muhabbet Kuşumu Üç Harfliler Kaçırdı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tempestshine

tempestshine

Üye
    Konu Sahibi
Muhabbet Kuşumu Üç Harfliler Kaçırdı
Bizim kuş çok hasta.Bizde o yüzden bir örtünün içine sarıp onu salondaki kaloriferin oraya bıraktık.Yani kafesinde değildi.Gece örtüden çıkar diyede salonun kapısını kapattık.Sabah 05:30 gibi annem yanıma geldi.Fıstık(kuşun adı) nerede dedi.Bende salondadır dedim.Babam.annem ve ben birlikte kuşu aramaya başladık.Yok yok yok! Yer yarıldı yerin dibine girdi.Salonu talan ettik.Minderlerin arkasına,cam kenarına ve kanepe altlarına baktık.Yok.Annem ben birşeyden şüpheleniyorum dedi.4 duvar bir kuş nereye gidebilirki.İkimizde üç harfli olduğunu düşündük.Ama babam pek de inanmak istemedi.Artık pes ettik.Kardeşimi de alıp her birlikte yapmaya karar verdik.Kardeşim,ben ve annem yatak odasına geçtik.Babam banyoya baktı.Sonrada mutfağa baktı.Bir süre sonra babam seslendi.Kombinin altına kuş yemini kim döktü dedi.Annem de koşarak gitti ta bi bende.Yemi yanındaki kovayı çektik.Bir de ne görelim bizim Kuş.Üşümüş.Tir tir titriyor.Dün geceden beri gözlerini açmıyor,yemek yemiyor.Zaten hastaydı iyice kötülemiş.Düşünün bakalım mutfağın kapısı kapalı,salonun kapısı kapalı.Kuşu sabah 06:30 gibi mutfakta buluyoruz.Allah razı olsun demekten başka bir şey diyemedik ..

- - - Eklendi - - -

Az önce de benim elimde son nefesini verdi ... Daha geleli 6 gün olmuştu ....

alyz

Üye
3 harfli olunca ne oluyorki anlayamadım

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Daha yeni tanışmıştık :(

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
kedidir o kedi benim kuşuda kedi götürmüştü

kadir.ozel2

kadir.ozel2

Üye
ne alakası var kardeşim üç harflilerle beş harflilerle.

x-scarface

x-scarface

Üye
:hmmm

tempestshine

tempestshine

Üye
    Konu Sahibi
kapısı kapalı bir odadan gecenin karanlığında nasıl çıkabilir sence? Hadi çıktı diyelim.Kapısı kapalı olan mutfakta arkasına geçemeyeceği bizim bile zor çektiğimiz kovanın arkasında ne işi var?

Metin MF

Metin MF

Üye
kapısı kapalı bir odadan gecenin karanlığında nasıl çıkabilir sence? Hadi çıktı diyelim.Kapısı kapalı olan mutfakta arkasına geçemeyeceği bizim bile zor çektiğimiz kovanın arkasında ne işi var?

küçük olduğu için

enterneoll

enterneoll

Üye

yaş 13 ve seni korkutmuşlar :D

mcnpl4

mcnpl4

Üye
benim son kusum aklima geldi:( gozumun onunde olmustu cok kotuydu.

- - - Eklendi - - -

az da olsa disardan isik giriyodur ortuden bunalip kapiya yakin yere ucmustir annen girince de baska yere boyle boyle gider olabilir cinler napsin kusu. ama dedigin oladabilir:D

Lumia920

Üye
onlara iftira atmaya hakkın yok çarparlar sonra

theseusx

theseusx

Üye
Cinle minle alakası yok kuş bir yerden bulmuş bir fırsatını atlatmış sizi. Boşu boşuna kendini korkutma böyle şeylerle. Bazı filmleri izleyip de cinleri gözünüzde canlandırmaya çalışmayın....

versino2

versino2

Üye
recep ivedik ;
+senin içine 3 harfli kaçmış
+ne kaçmış ?
+3 harfli , ortasında i var
+aklıma birşey geliyor ama
hahahaha :) :)

yunus4554

yunus4554

Üye
Kardesim ben sana o iş nsl olmuş anlatayım şimdi sabah annen içeri gerir kapıyı açar ve kuş kapı açılır açılmaz annenin yanında dışarı çıkar ve diyer odada kapını altından içeri girer tabi güçük olduğu için kovanın arkasına gire ve annen kuşu bulur hepsi bu :D

- - - Eklendi - - -

Kardesim ben sana o iş nsl olmuş anlatayım şimdi sabah annen içeri gerir kapıyı açar ve kuş kapı açılır açılmaz annenin yanında dışarı çıkar ve diyer odada kapını altından içeri girer tabi güçük olduğu için kovanın arkasına gire ve annen kuşu bulur hepsi bu :D

tempestshine

tempestshine

Üye
    Konu Sahibi
İnanmamaya devam edin.Birşey demiyorum.Yaşımın küçük olmasıyla bunun ne alakası var? zaten bizim evde onlar hep varlar.Eskiden daha çoklardı.Şimdi daha sakinler..

TülayLovato

TülayLovato

Üye
Benim kuşumu hiç kaçırmazlar çünkü her yere batırıyo :ehe

zombaka

zombaka

Üye
benim kuş sağlam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...