muhabbet kuşum ölmek üzere sanırım..

Sponsorlu Bağlantılar

FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
muhabbet kuşum ölmek üzere sanırım..
arkadaşlar kuşu birkaç ay önce abim getirmişti kaçmış, abimin iş yerine düşmüştü. ilk geldiğinde fena derecede yem yedi hatta o kadar çok yedi ki sonra kustu bile. ondan sonra kendini baya topladı. ama şuan ishal, karnı şiş gibi, ve popo kısmı yanar dağın tepesi gibi dışa dönük. hiçbir şekilde yem yemiyor kendisi. yaklaşık 1 haftadır elektrikli sobanın önünde tutuyorum ama nafile. çok zayıfladı, sigara kutusu gibi. sadece ben verirsem iştahla ekmek yiyor. kuşcudan vitamin falan aldım ishali geçti ama yine başladı. ve şimdi ekmek vb. şeylerde yemiyor öylece ölmeyi bekliyor gibi. veterinere götürün demeyin, bildikleri bişey yok. antibiyotik veriyolar hep. hiçbir kuşumda iyileşmedi. sizin önerebileceğiniz bir şeyler var mı? baya alıştım kuşa..

FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Konu kapatılabilir beyler, kuş ölmüş..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Baydırman

Baydırman

Moderator
:(

PixelWolf

Üye
Ya şu son mesajın bitirdi. Kalbim cız etti. Sigara içen varsa yaksın bir tane benim için. (U):'(

FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Ya şu son mesajın bitirdi. Kalbim cız etti. Sigara içen varsa yaksın bir tane benim için. (U):'(
yapacak bir şey yok kardeş. bir daha kuş falan almam zaten sonra üzülen hep ben oluyorum.

Üst Alt