Müziklerin hepsi tek bir şarkının albüm kapağını aldı ?

Sponsorlu Bağlantılar

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Müziklerin hepsi tek bir şarkının albüm kapağını aldı ?
Arkadaşlar telefonumdaki bütün müzikler, bir şarkının albüm kapağını aldı.. fakat ben albüm kapağı istemiyorum yada istediğim herhangi bir resmin bütün müziklerde kapak resmi olmasını istiyorum.. yani resmi ya ben seçeyim yada hiç kapak olmasın ?

ogedayokan

ogedayokan

Üye
Bildigim kadariyla yardimci olmaya calisiyim. Telefonunda bulunan muzikler klasorunde herhangi bir muzigin album kapagi varsa digerleride onu aliyor. Istedigin album kapagini o muziklerin bukundugu klasore atatsan o klasordeki muzikler o resmi album kapagi olarak alacaktir. Anlatimda eksik olabilir bi dene olmadi baska arkadaslar yardimci olacakrir

Kontrol

Kontrol

Üye
Bende kapak olmamasına rağmen , müziklerin olduğu klasörde normal bir fotoğraf atınca o klasördeki bütün parçalarda o fotoğraf görünüyordu :)
Bende böyle olmuştu sonradan tüm parçaları sildim bi daha denemedim olabilir bir bak istersen..

ilcarnefice

Üye
Pc için mp3 tag programı ile dene olurmu bilmem onun dışında her klasöre istediğin albüm kapağının resmini at o olur

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar dediğiniz yöntemleri denedim fakat olmadı.. Birde @ilcarnefice arkadaşın dediği mp3tag'ı deniyim..

ilcarnefice

Üye
Arkadaşlar dediğiniz yöntemleri denedim fakat olmadı.. Birde @ilcarnefice arkadaşın dediği mp3tag'ı deniyim..

Yalnız arayüz biraz karışık gelebilir ama kolay bi sorun olursa ben buralardayım

Üst Alt